שווים יותר: העירייה ארגנה הסעה ל-2 גני ילדים להפנינג השלג אתמול. באחד הגנים לומד בנו של ניר שובר, עוזר ראש העיר. ומה עם שאר ילדי העיר?

בעיריית חיפה גרסת עינת קליש רותם כנראה לא מחשיבים את כל התושבים שווים ביניהם. אחרת- קשה להבין את ההתנהלות של העירייה בכל נושא הפנינג השלג שהחליטו לערוך עבור ילדים שידם אינה משגת לנוע לחרמון- כך לפי גרסת העירייה. אז את ההפנינג הם קבעו לבוקר יום ראשון - יום בו הילדים הולכים לגני הילדים ובתי הספר וההורים עובדים. הורים רבים הביעו כעס על כך שהעירייה עורכת הפנינג כזה, שלא בשבת. רבים טענו כי זו החלטה שבאה לרצות את השותפים הקואליציוניים הדתיים בקואליציית קליש ואחרים טענו כי זה גם לטובת המגזר הערבי בעיר שלא לומד בראשון. הביקורת על כך שהשלג וההפנינג יישארו מיותמים ללא הילדים, שלהם הוא נועד, הביא מישהו בעירייה לחשוב על רעיון מבורך לארגן הסעה לשלג ברחבת העירייה לילדי גני הילדים. אבל גם זה, כפי שהתברר יצא כך שהעלה את כעס ההורים. העירייה ארגנה הסעה לשני גני ילדים. ואילו גנים זכו בפריבילגיה הזאת? האם גנים מאזורים מעוטי יכולת, שכונות שי ההורים בהם לא משגת? התשובה היא כנראה שלא. אחד מגני הילדים שזכו בכיף הזה על חשבון העירייה, היה במקרה או ממש לא, גן הילדים בו לומד לא אחר מבנו של מר ניר שובר- ניר שובר עוזר ראש העיר קליש רותם.  

וכך כתבה, זהבית, אחת האימהות שבעוד ילדיה לא זכו בפריבילגיה, בנו של עוזר ראש העיר זכה בה:

“בושה לעירית חיפה עוזריה ותומכיה!!!
הילדים שלי לא שונים מאף ילד!!! למה אותם לא הביאו באוטובוס לראות את השלג?
למה לעשות איפה ואיפה?
מה שונים ילדי קרית חיים מילדי חיפה? למה לא לעשות חלק מהשלג גם בקרית חיים??
תתביישו לכם!!!
תתביישי לך!!!
ההתנשאות הזו לא תוביל אותך לשום מקום רק לשנאת תושבי העיר כלפייך.
מיום ליום את רוכשת לעצמך יותר שנאת תושבים.
אולי יונה לא עשה המון כמו שכולם רצו אבל לפחות הוא היה בן אדם!!!! כמו כולם!!!! 
אחד שאפשר לפנות אליו בכל שעה!!!! אם היה פותר או לא זו כבר בעיה שלו… אבל לפחות היה נמצא תמיד.
תרדי מהעץ”.

מעיריית חיפה, בנוהל הרגיל, לא נמסרה כל תגובה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות