30 שנה אחרי ניתוח האף הכושל, עברה דנה ניתוח פלסטי מתקן, שכלל גם ניתוח עפעפיים עליונים, מה שהקנה לה מראה זוהר והרגשה מצוינת

https://www.youtube.com/watch?time_continue=20&v=RwZAqBefftg
דה ניו סלפי- The New Selfie היא תוכנית חדשה, ייחודית ומקורית בהנחיית סנדרה ריגלר ולירן כוהנר המאפשרת הצצה מקרוב לעולם ההליכים הקוסמטיים והניתוחים הפלסטיים. מרפאות מוסקונה נבחרו לבצע את הניתוחים הפלסטיים והטיפולים האסתטיים ההופכים חלום למציאות ומשנים את חייהם של אנשים מקצה לקצה והופכים אותם לבעלי בטחון עצמי ומאושרים. לתוכנית נבחרו מעטים אשר עברו ניתוחים כושלים או רצו לשפר את מראם אך לא היה באפשרותם. בפרק השני נכיר את דנה שדמי, בת 43, מעבדת תוכנה, נשואה ואימא ל- 4 ילדים. דנה מעולם לא אהבה את האף שלה, הוא היה נפול עם עצם בולטת ולא סימטרי וגרם לה לחוסר בטחון רב ובגיל חמש עשרה וחצי החליטה לעבור ניתוח אף. דנה לא הייתה מרוצה מהתוצאה, האף נשאר לא סימטרי, נפול ושפיצי וכך בגיל 30 החליטה לעבור ניתוח נוסף לתיקון, תחילה הייתה מרוצה מהתוצאה אולם לאחר זמן מה האף חזר להיות א-סימטרי ונפול. בגיל 42 ילדה דנה בן והרגישה שבעקבות הלידה בגיל המאוחר רואים יותר את סימני הגיל ובעיקר את צניחת העפעפיים, מה שהקנה לה מראה עייף ומבוגר יותר ולכן ביקשה לעשות ניתוח עפעפיים עליונים. דנה מספרת: "מגיל 13 מאוד הפריע לי האף, בגיל 15 עברתי את הניתוח הראשון, והרגשתי שזה ממש לא מה שציפיתי ובגיל 30 עשיתי ניתוח אף על מנת למלא את השקעים שאחרי כמה שנים חזרו. אני הרגשתי שהסתכלו לי על האף כל הזמן, רציתי להרגיש טוב, להרגיש צעירה, ללכת לגן בכיף עם הילד שלי הקטן." אורי מוסקונה, מנכ"ל מרפאות מוסקונה, כיצד ניתן להימנע מניתוח כושל? "חשוב מאוד שיהיה תיאום ציפיות בין המטופל לבין הרופא המנתח, צריך לראות מה הניסיון של הרופא באותו התחום כשצריך להבין שניתוח אף הוא אחד המורכבים בפלסטיקה ויותר מזה, ניתוח אף כושל."
  מאושרת אחרי הניתוח. דנה. מרפאות מוסקונה
  מרגישה בהבדל גדול. דנה. מרפאות מוסקונה

  את הניתוחים ביצע ד”ר רוני מוסקונה, מומחה לכירורגיה פלסטית מהבכירים והמוכרים בארץ ובעולם. במהלך הניתוח ד”ר מוסקונה בנה את קצה האף בעזרת תפרים פנימיים וטכניקה של השתלת סחוסים כך שיהיה סימטרי. בניתוח העפעפיים נעשו חתכים מזעריים באזור הקפלים  ודרך אותם החתכים הסיר את השומנים ועודפי העור שהצטברו באזור. לאחר הניתוח דנה מספרת שהיא מרגישה צעירה יותר וזוהרת, האף נראה יותר טבעי ועגול, העור העודף בעפעפיים הוסר והרגשתה השתפרה מאוד.

  ד”ר רוני מוסקונה, באיזו טכניקה השתמשת בניתוח האף של דנה?

  הבעיה אצל דנה הייתה אי סימטריה קשה בין שני הצדדים, והיא עברה כבר ניתוח אחד ועוד איזשהו תיקון. בחלק אחד של האף רואים שחסרים כמעט כל הסחוסים, ולכן יש התמוטטות של האזור, במקרים כאלה אנחנו פשוט בונים את קצה האף שצד אחד יהיה זהה בדיוק לצד השני. באמצעות תפרים פנימיים והשתלת סחוסים. אין טכניקה שהיא ספציפית לתיקון אף באופן כללי, כל מקרה לגופו.

  דנה מסכמת: ” המראה שלי לאחר הניתוח השתפר מאוד! ההרגשה שלי עכשיו הרבה יותר טובה. טוב לי ואני מרגישה מצוין!”

   פאנל דה ניו סלפי
   כל מקרה לגופו. דוקטור רוני מוסקונה.

   דה ניו סלפי- The New Selfie הינה תכנית חדשה ומרתקת בת 10 פרקים המתעדת סיפורים אישיים לאחר ניתוחים כושלים. לאחר שאבדה תקוותם של המשתתפים, מרפאות מוסקונה הגשימו את חלומם בניתוחים מורכבים שהצליחו להחזיר להם את האישיות והביטחון. בתכנית The New Selfie בהגשת סנדרה ריגלר ולירן כוהנר, אנו מתוודעים בכל פרק לסיפור אישי מרגש שבו המשתתפים עוברים טיפולים כגון: ניתוחים פלסטיים, הזרקות מתקדמות לצעירות ופיסול פנים ללא ניתוח למבוגרות בשיטות המתקדמות והאיכותיות ביותר. התוכנית בשיתוף מרפאות מוסקונה- מהמובילים בתחום הרפואה האסתטית והניתוחים הפלסטיים, כל הניתוחים וההזרקות בוצעו ע”י מנתחים פלסטיים מומחים. אתם מוזמנים לצפות בסיפורים האישיים הנוגעים ללב וכמובן בשינוי הדרמטי שעבר כל משתתף בעקבות התכנית.

   לפרק של דנה

    

   מרפאות מוסקונה:

   למוקד קביעת תורים: 03-7442828 

   www.moscona.co.il

   דה ניו סלפי. סדרת רשת חדשה. מרפאות מוסקונהדה ניו סלפי. סדרת רשת חדשה. מרפאות מוסקונה
   ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

   כתיבת תגובה

   Back to top button
   נגישות