נציגת ישראל בכנס נגישות בין־לאומי – מביאליק

עמותת נגישות ישראל המליצה על ד"ר רויטל סבירסקי, המשנה לראש עיריית קריית ביאליק כנציגת ישראל בכנס הנגישות העולמי שיתקיים בווינה, אוסטריה ובחודש פברואר הקרוב היא תייצג את ישראל.

ד”ר סבירסקי פועלת שנים רבות למען בעלי צרכים מיוחדים: בנושא הנגשת מבני ציבור, מבני חינוך, אתרי תיירות, סימון, אכיפה ושמירת מקומות חנייה לנכים ועוד. ד”ר סבירסקי מרצה בפני בני נוער בבתי ספר, גני ילדים, בתנועות נוער ובפני עובדי ארגונים שונים כדי להנחיל את מושג הנגישות ולהעלות את המודעות לנושא. בכנס אותו ארגן האו”ם, תוביל סבירסקי מושב מיוחד העוסק בנושא הנגישות המוניציפלית בו היא בקיאה במיוחד.

ראש העירייה, אלי דוקורסקי גאה: “בעשור האחרון הובלנו את מהפכת הנגישות בקריית ביאליק, בראשה עומדת רויטל. במהלך השנים זכינו בשלל פרסים, ביניהם ‘אות נגישות ישראל’ בו זכתה קריית ביאליק הראשונה בארץ. אני סמוך ובטוח כי רויטל תייצג אותנו בכבוד באו”ם ותככב בכנס”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close