מעלים את המודעות לקראת יום השואה הבין־לאומי

ראש העירייה, אלי דוקורסקי, הצטרף לקמפיין שיזם הקונגרס היהודי העולמי לציון יום השואה הבין־לאומי: "כבן למשפחה ניצולת שואה, אני גאה לקחת חלק בקמפיין להנצחת זכרם של הנספים בשואה בכדי שההיסטוריה לא תחזור על עצמה. אני מזמין אתכם, תושבי קריית ביאליק, להצטרף אלי ולעוד עשרות אלפי אנשים ברחבי העולם, להצטלם עם השלט #WeRemember ולהעלות את התמונה לרשתות החברתיות.

ביום השואה הבין־לאומי יוקרנו התמונות במחנה ההשמדה אושוויץ-בירקנאו והטקס כולו ישודר באתר הפייסבוק של הקונגרס היהודי העולמי".

הקונגרס היהודי העולמי יצא בקמפיין רחב בכדי להעלות את המודעות לנושא השואה, להשפיע על דעת הקהל העולמית וללמד את העובדות ההיסטוריות האמתיות בכדי למנוע את סילופן. מטרת הקמפיין היא לחנך את הדור הצעיר לזכור ולא לשכוח.

בתמונה: ראש העירייה, אלי דוקורסקי עם השלט #WeRemember

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות