צפו: תאונה קטלנית ומזעזעת לפנות בוקר בכביש חיפה-קריות. רכב התהפך, עלה באש ושני נוסעיו נספו בתוכו

https://youtu.be/Lm16iuKLiYg
בשעה 04:17 התקבלה הודעה בחדר המבצעים של תחנה אזורית חיפה על תאונת דרכים בשדרות ההסתדרות בחיפה סמוך למחלף הקריות אשר כתוצאה ממנה רכב פרטי הפוך על גגו ועולה באש. ארבעה צוותי לוחמי אש הוזנקו למקום ובמהלך פעולות הכיבוי זיהו שני גברים ברכב הבוער. מפקד המשמרת, רב רשף מרזוק חמוד, תיאר כי בעוד הרכב אחוז להבות עלה בידי הלוחמים לחלץ מתוכו את אחד הנוסעים. הנוסע השני היה לכוד ברכב המעוך אשר לצורך כיבוי השתמשו הלוחמים בקצף כיבוי למרבה הצער הסתיים האירוע במותם של השניים.
רס"ר אסף נגרין אשר היה הראשון להגיע לזירה מתאר: "מדובר בזירה קשה ומזעזעת. כאשר הגענו זיהינו רכב בוער כולו כלפיד. בכדי להנמיך את גובה הלהבות נתנו מכת מים ראשונית ואז זיהיתי כי ישנו גבר במושב הנהג. מיד ניגשנו וחילצנו אותו  מתוך הרכב, בעודו ממשיך לבעור. זיהינו גבר נוסף אשר היה לכוד והרכב היה צמוד לבטונדה כך שלא התאפשרה גישה. משכנו את הרכב בעזרת כננת והסרנו את הדלת באמצעות כלים הידראוליים ורק אז עלה בידינו להוציאו. למצער, הסתיים האירוע בגביית חיי השניים".

כאמור, למקום הגיעו כוחות הצלה של מד”א טיפול נמרץ כרמל, אלא שלחובשים ולפראמדיקים לא נותר אלא לקבוע במקום את מותם של שני הנוסעים שנספו ברכב. הפראמדיקים של מד”א, בנימין מורס ושלמה בן עמי סיפרו: “מדובר בתאונה קשה ומזעזעת, כבר מרחוק ראינו עשן ואש גדולה וכשהגענו הבחנו ברכב הפוך על הגג שעולה באש ולא ניתן היה להתקרב, מחוץ לרכב שכב גבר מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה ובתוך הרכב הבוער נלכד אדם נוסף, לאחר שהכבאים הגיעו וסיימו את  פעולות הכיבוי וניתן היה לגשת לרכב, ביצענו בדיקות רפואיות, ולצערנו שני הנוסעים היו ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותם במקום”.
לפני זמן קצר סיימו בוחני התאונות של המשטרה לאסוף ממצאים מהזירה הקשה והכביש נפתח לתנועה מכיוון חיפה לקריות ובהמשך יפתח לכיוון השני.
עדיין לא הושלמה מלאכת זיהוי שני הקורבנות בתאונה הקשה והמזעזעת שעדיין נסיבותיה לא ברורות.
צילומים: דוברות מד”א כרמל, דוברות כיבוי חוף

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות