צעיר חיפאי נסע לבקר את חברו הכלוא במעצר קישון. התוצאה: הוא נעצר בדרך כשהוא עם פסילה ונכלא יחד עם חברו

צעיר מחיפה חשב שזה רעיון לא רע לנסוע ולבקר את חברו שכלוא בבית המעצר קישון, כשהוא עצמו בפסילה. זה נגמר בביקור ארוך מאוד בבית המעצר קישון

זה נשמע סיפור כאילו לקוח מקומדיה של טעויות. זה קרה אתמול לתושב חיפה שחשב שזה רעיון טוב לנסוע לבקר את חברו הכלוא בכלא, כשהוא בכלל בפסילה. התוצאה: הביקור קצת התארך בכלא עבורו.
במסגרת פעילות אכיפה ממוקדת של שוטרי התנועה כנגד עבירות בריונות כביש ונהיגה בפסילה, עצרו אתמול שוטרי התנועה של תחנת חיפה בכביש הסמוך לבית מעצר קישון,  נהג תושב העיר כבן 24 בהיותו בפסילה.

מתחקור ראשוני עלה,  כי החשוד נהג ברכב בדרכו לבקר חבר בבית המעצר בקישון,  על אף שידוע לו כי הוא פסול לנהיגה על פי פסיקת בית המשפט, לרבות מאסר על תנאי בגין עבירה זו.
הנהג נעצר כאמור ובתום חקירת בוחנים נכלא בבית מעצר קישון, לא רחוק מחברו שאותו נסע לבקר עם פסילה,והיום יובא לדיון בבקשה להאריך את מעצרו בבית משפט לתעבורה בחיפה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close