טקס מלגות לסטודנטים תושבי קרית אתא

בטקס שנערך בשבוע שעבר באודיטוריום הספרייה העירונית, העניקה עיריית קרית אתא מלגות לימודים בסך כולל  של כ־130 אלף שקלים ללימודים אקדמיים ל־187 סטודנטים תושבי העיר. הטקס כלל את חלוקת המלגות, הופעה של להקת הייצוג "קולות" והרצאה מרתקת של  חנוך בודין - ספורטאי קטוע יד שהשתתף בין היתר בתוכנית הישרדות הפיליפינים - בנושא העצמה, התמודדות עם קשיים והפיכת החיסרון ליתרון. טקס חלוקת המלגות הוא נדבך נוסף בפעילות הענפה של עיריית קרית אתא בנושא החינוך במטרה לסייע לסטודנטים, תושבי העיר בלימודיהם לתארים גבוהים. גם השנה, תחלק עיריית קרית אתא  בשיתוף מפעל הפיס ופרח טכניון מלגות לימודים על סך 10,000 שקלים לכל סטודנט לצד התנדבות למען הקהילה בהיקף של כ־100 שעות ומעלה.

מטרתם של תוכניות המלגות אינה רק צמצום פערים בחברה, אלא גם הענקת כלים ממשיים לקידומם של צעירי העיר בכדי לסייע להם להשתלב בחיים האזרחים ולממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם.

ראש עיריית קרית אתא יעקב פרץ מסר: “לצד ההישגים החינוכיים המרשימים, אנו עדים לעלייה מתמדת במספר תושבי העיר אשר ממשיכים בלימודים במוסדות להשכלה גבוהה. עידוד ההשכלה הוא חלק מתפיסת עולם לפיה החינוך הוא כלי מרכזי לתהליך שינוי חברתי אשר משפיע על איכות החיים. כאשר אנו מודדים את השינוי המהותי שחל בקרית אתא בשנים האחרונות, ניתן לייחס לתחום החינוך וההשכלה הגבוהה מקום מרכזי בתהליך זה”.

 

 

צילום: ארכיון

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות