אסון נמנע במועדון “איביזה” בק. חיים. בזכות סרוב המשטרה למתן רישוי עסק למקום, נמנעה פגיעה ברבים בעקבות קריסת גג המועדון אתמול

בתחילת החודש ניתן על ידי משרד הרישוי המשטרתי צו סגירה מנהלי למשך 30 יום לבעל מועדון "איביזה" שבקריית חיים, לאחר שזה ביקש לקרות את המתחם (מדובר במתחם שפעיל בדרך כלל בחודשי הקיץ) בצורה לא בטיחותית.
במהלך 30 הימים, עירבו אנשי הרישוי במשטרת מחוז חוף את מינהל ההנדסה של עיריית חיפה וזאת לאחר התעקשותו של בעל המקום להמשיך בעבודת הקירוי ואכן, הוצא צו על ידם להפסקת עבודות הקירוי.
בעקבות פעילות אכיפה נמרצת וממושכת של שוטרי התחנה אשר ביצעו ביקורות חוזרות במקום, הופסקו מספר ניסיונות של בעל המקום להמשך עבודות הקירוי.

ואכן, אתמול לפנות בוקר נמנע אסון כבד כאשר גג המועדון קרס ובנס לא נפגע איש ממאות המבלים אשר נוהגים לפקוד את המקום מדי סוף שבוע מאחר והמועדון כאמור היה סגור בהוראת המשטרה.
במשטרה מציינים: “משטרת ישראל תמשיך לפעול בצורה נחושה ובכל הכלים העומדים לרשותה על מנת להבטיח את שלום הציבור וביטחונו”.
צילומים: דוברות המשטרה

  צילום: דוברות המשטרה
  צילום: דוברות המשטרה
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות