במשך שנים לא התייחסו לתחנוני תושבי שכונת גבעת עמוס בנשר שסבלו מחולדות. השבוע, סגן ראש העיר, ישי אבגי החליט לשים לזה סוף וזכה לתודה מרגשת

במשך שנים מתלוננים תושבים מכמה רחובות בשכונת גבעת עמוס כי הם סובלים ממכת חולדות ועכברים הנכנסים ממש לבתיהם. במשך שנים הם ביקשו, התחננו אף בפני העירייה שתבוא ותעשה משבו - אבל אף אחד לדבריהם לא שעה לבקשתם. ציפי, תושבת בניין ברחוב אופקים בשכונה מספרת: "נכנסו לבית של אנשים ברחוב חולדות, עכברושים ועוד. התלוננו אינספור פעמים וכל פעם העירייה אם בכלל הייתה שולחת לנו מדביר שהיה מרסס בשטחים בחוץ, וכלום לא עזר. זה הפך לבלתי נסבל". לפני מספר ימים שוב נכנסו חולדות לבתים בבניינים ברחוב, ושוב הדיירים הזעיקו את אנשי המוקד העירוני. שוב הגיע מדברי שסירב לרסס מעבר לשביל בקרבת הבתים. הדיירים המיואשים החליטו לעשות מעשה ולפנות לישי אבגי, סגן ראש העיר.    

ציפי, מספרת: “מיד ישי ענה לנו והגיע למקום וערך סיור. הוא הבין את הבעיה והבטיח שהוא מטפל בנושא. הוא הביא שוב את ראש מחלקת שפ”ע מימון, והם הביאו מדברי שנכנס לבניינים ועשה את מה שאנחנו משוועים לו כבר שנים. ישי היה קשוב לנו, והבטיח שימשיכו לעקוב אחר העניין. בינתיים אנחנו סוף סוף יכולים לישון רגועים יותר, אחרי שנים”.

עם הטיפול בבעיה התברואתית שלחה דיירת מחד הבניינים הודעת תודה מרגשת לראש העיר, רועי לוי, בו כתבה: “בשמי ובשם כל דיירי בניין אופקים 9 בגבעת עמוס אנחנו רוצים להודות לך ולשבח את סגן ראש העיר, ישי אבגי ומנהל אגף שפע מימון, שטרחו והגיעו אלינו לבית כדי לבדוק את הבעיה וטיפלו מיד במפגע התברואתי. עלי לציין שאני מתגוררת בבית הזה משנת 1975 ומעולם לא נפגשתי עם ראש העיר או סגנו בבעיות מסוג זה. הרבה תודות  לכם”.

  ישי אבגי. טיפול מיידי והקשבה לתושב. צילום: פייסבוק אבגי
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות