בית ספר “גורדון” – מצטיין מחוזי

בית הספר "גורדון" נבחר למצטיין במחוז לשנת תשע"ט של משרד החינוך. ועדת הפרס בחרה ב־19 בתי ספר מצטיינים במחוז כאשר רק 3 בתי ספר, ביניהם "גורדון" בקרית אתא, ייצגו את המחוז בתחרות הארצית שתתקיים במאי. בית הספר הציג בפני נציגי משרד החינוך את התפיסה הפדגוגית החדשנית המופעלת בו, וכוללת מודל ייחודי של "חינוך ליצירתיות ובאמצעותה" ככלי לעידוד החשיבה היצירתית, לשיפור הציונים ולפיתוח ערכים של מצוינות בקרב התלמידים. על פי המודל הייחודי בית הספר מעניק מענה מיטבי לכל תלמיד לפי רמתו ותחומי העניין שלו, במטרה למצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בו.

צוות ועדת הפרס של משרד החינוך התרשם מאד מהנעשה בבית הספר ומההשקעה בכל תלמיד וציין כי בית הספר גורדון נבחר לשמש דוגמה ומופת במחוז הודות לתפיסה חינוכית פורצת דרך המסייעת לקדם את הישגי התלמידים. לדברי סער הראל, מנהל המחוז במשרד החינוך: “פרס זה הוא אות כבוד לבית הספר המאופיין בהישגיות, חדשנות, יזמות ויצירתיות תוך שמירה על אקלים חינוכי מיטבי, כבוד הדדי ודרך ארץ”.

מנהלת בית הספר “גורדון” ליאורה בן ארי מסרה: “המשפט “חינוך ליצירתיות ובאמצעותה” הפך למוטו בבית ספרנו ומשקף את הרוח הפדגוגית של העשייה והחשיבה בבית הספר. המודל נותן אפשרות לחשוב מחוץ לקופסא ולהתחבר לנושא הנלמד ממקום אמיתי ובאופן זה להפוך את הלמידה למשמעותית יותר עבור התלמיד”.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות