קידום עסקים ולהט"ב בקרית ביאליק

בישיבת מועצת העיר האחרונה, שהתקיימה בשבוע שעבר, אושרו הרכבי ועדות העירייה. ראש העירייה, אלי דוקורסקי, ביקש להקים שתי ועדות חדשות. אחת מהן, הוועדה לקהילת הלהט"ב שבראשה תעמוד חברת מועצת העיר מסיעת "חי", אדוה בלמס, אמורה לקדם פעילות חברתית – קהילתית של חברי הקהילה.

"בשנים האחרונות זכויות הקהילה הגאה נמצאות על סדר היום הציבורי", ציין ראש העירייה. "קריית ביאליק היא עיר פורצת דרך בנושא. אני מודה לדנה נחמני, חברת סיעת 'חי', שהיא חברה בקהילה הגאה ויזמה את הרעיון".

בנוסף, אישרה מועצת העיר את הועדה לקידום עסקים שבראשה יעמוד חבר מועצת העיר מטעם סיעת "לב", ירון סלמן. מטרת הוועדה היא קידום עסקים בעיר לאור גידולה המואץ, הוספת השכונות החדשות והרחבת אזור תעשייה הקיים.

"אני שמח כי חברי מועצת העיר החדשים נרתמו למשימות מאתגרות ומודה להם על כך", הוסיף דוקורסקי. "מאחורינו עשור של עשייה ופיתוח ולפנינו עוד שנים בהן נמשיך לעשות ולשפר למען התושבים בקריית ביאליק היפה מכולן".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות