בלעדי: עינת קליש רותם בפאניקה? היא פנתה למספר יועצים אסטרטגיים לניהול משברים וקיבלה סרוב מהם

פרשת ראג'א זעתרא הולכת ומסתבכת עבור ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם. קליש רותם, לא רק שמתמודדת מול ביקורת חריפה וקשה ביותר מצד רוב תושבי חיפה -רבים מהם תומכיה ומצביעיה, אלא היא מקבלת בשעות האחרונות אש מצד שרים שונים בממשלה שכבר חלקם אמרו במפורש וחלק אחר רמזו בצורה ברורה, כי היא תמצא הרבה דלתות מימון ממשלתיות סגורות בפניה - בפרט לאחר שזו התחמקה מטלפונים מראש הממשלה, בנימין נתניהו. וכשנאותה לדבר אתו, סרבה לחזור בה ממינוי סגן תומך חיזבאללה וחמאס. ראג'א זעתרא לעומתה עושה על גבה ועל גב תושבי חיפה הון פוליטי. זעתרא מתכנן לקיים היום בשעה 13.00 מסיבת עיתונאים, בה לפי גורמים שונים: "הוא ילבה את האש במקום לכבות אותה. זעתרא סימן מטרה והיא לא עיריית חיפה", אומר גורם המעורה בפרטים: "זעתרא רוצה לרוץ לכנסת והוא עושה את כל הרעש הזה למטרה זו. לא עינת קליש רותם ובטח לא חיפה מעניינים אותו". אלא שקליש רותם מוצאת את עצמה תחת מתקפה כבדה  וביקורת קשה ביותר החוצה מזמן את גבולות העיר חיפה. כבר עתה ברור כי היא תשלם על התנהלותה זו, שלדעת גורמים שונים מובלת בצורה עיוורת על ידי נחשון צוק, מחיר כבד ביותר.  

כרגע, במחנה קליש רותם מנסים למנוע מהאונייה לצלול למעמקים נמוכים ועמוקים יותר.

ל”ניוזים צפון” נודע מגורם מקורב כי אנשיה של קליש רותם פנו בימים האחרונים למספר יועצים אסטרטגיים בכירים וביקשו מהם לנהל את המשבר.

נכון לכתיבת שורות אלו, כל אלו סירבו לקחת לידיהם את העניין. גורם אחד שקיבל פנייה סיפר: “סרבתי להיכנס לזה כי ידעתי שאי אפשר לעבוד עם האנשים של קליש רותם. אלו אנשים בלתי צפויים שחושבים שהם יכולים לקבל החלטות לבד. אף יועץ אסטרטגי רציני לא יהיה מוכן להיכנס לזה”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות