ניצחון גדול לסער בכפ"ס, כוכבי בהוד השרון, ברוידא ברעננה ולאבי גרובר שנשאר ראש עיריית רמת השרון

https://youtu.be/H1NdpznU3EY
אזור השרון הסתמן כאזור עם הכי הרבה סיבובים שניים בבחירות המוניציפאליות. על פניו, בכל הערים הסתמן קרב צמוד. בכפר סבא, רפי סער עם יד ימינו דני הרוש ניצחו לא רק בסיבוב הראשון את יוסי סדבון - שזכה לתמיתם של עילאי הרסגור והדר לביא, בסבוב השני, אלא ניצח אותו בקרב הסבוב השני עם תוצאה של כ-54 אחוז מול 46 אחוז. הזכייה הגדולה של סער הייתה בעיקר בשכונות הוותיקות של כפר סבא, שם הוא רשם על סדבון ניצחון מוחץ. צפירות רכבים, שמפניה ושירי שמחה מילאו את חלל המטה של סער באזור התעשייה של העיר. סער הגיע לקראת סוף הספירה למטה שלו, והספיק רק לומר שלום לכמה מהתומכים שהבחינו בו בחוץ. מס. 2 שלו, דני הרוש חגג יותר עם התומכים ואמר לניוזים השרון: "אני רוצה להודות לכל התושבים והאנשים המדהימים ששותפים מלאים לערב הזה, אנשים שהתגייסו ונתנו מעצמם במשך חודשים רבים. הניצחון הזה הוא שלהם ושל כל העיר". ואילו יוסי סדבון אמר: "ברור שאני מאוכזב, אבל מניתוח ראשוני עולה ששכונת עלייה והשכונות המזרחיות הן שנתנו לרפי סער את הניצחון. אני אמשיך לשרת את הציבור מהמועצה ואני לא מתכוון לפרוש".   בהוד השרון-  אמיר כוכבי רשם ניצחון מוחץ על יפעת קריב עם 69 אחוז מול 31 אחוז. כוכבי שהיה נרגש והודה לכל תומכיו ופעיליו - הזמין את אמו, נישק אותה והודה לה באופן מיוחד. כוכבי אמר: "הוד השון ראויה למנהיגות מאחדת, מנהיגות ששמה את התושבים במרכז. יחד נהפוך אותה לעיר המצוינת שהיא יכולה להיות ושמגיע לנו שתהיה". ברמת השרון - אבי גרובר, ראש העיר המכהן גם הוא זכה בניצחון משכנע ביותר על רון בלקין ביותר מ-1600 קולות וחגג עם כל תומכיו בשמחה גדולה. מדובר באחד מראשי העיר המכהנים הבודדים בכל הארץ ששרד את הבחירות ונבחר לקדנציה נוספת.    

גם ברעננה נרשם רגע מכונן עבור חיים ברוידא שניסה כבר 3 פעמים לכבוש את ראשות העיר והצליח. ברוידא, עיתונאי לשעבר ניצח את ראש העיר המכהן איתן גינזבורג בתוצאה של: 58 אחוז לעומת 42 אחוז. ברוידא אמר: "אם הייתי יודע איזו תקופה נעבור אני אישתי ושלושת ילדיי בחודשים האחרונים, לא יודע אם הייתי נכנס לזה. אבל אני מושיט היום יד לאיתן ואני מתכוון להעלות את רעננה, שאני כל כך אוהב, על דרך המלך. אני רוצה לומר לכולם תודה- חילוניים ודתיים. הדתיים נתנו בי את אמונם, כי בסופו של דבר כולנו שייכים לרעננה".

בהוד השרון-  אמיר כוכבי רשם ניצחון מוחץ על יפעת קריב עם 69 אחוז מול 31 אחוז. כוכבי שהיה נרגש והודה לכל תומכיו ופעיליו – הזמין את אמו, נישק אותה והודה לה באופן מיוחד. כוכבי אמר: "הוד השון ראויה למנהיגות מאחדת, מנהיגות ששמה את התושבים במרכז. יחד נהפוך אותה לעיר המצוינת שהיא יכולה להיות ושמגיע לנו שתהיה".

ברמת השרון – אבי גרובר, ראש העיר המכהן גם הוא זכה בניצחון משכנע ביותר על רון בלקין ביותר מ-1600 קולות וחגג עם כל תומכיו בשמחה גדולה. מדובר באחד מראשי העיר המכהנים הבודדים בכל הארץ ששרד את הבחירות ונבחר לקדנציה נוספת.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות