הדר לביא במסרון פנימי לאנשיה: "צריכים שסדבון יבחר. זה לא דורש לשנות את דעתנו עליו". אז מה דעתה באמת של לביא על סדבון?

הסכם החבירה בסבוב השני והתמכה של שני המועמדים, עילאי הרסגור הנדין והדר לביא ביוסי סדבון לראשות העיר כפר סבא, ללא ספק הפתיעה רבים בעיר וגם רבים מבין בוחריהם של השניים. בעוד הרסגור הנדין יצא בצורה מפורשת נגד סדבון ואף קרא לכך שהנורמות להצביע לאיש שנתמך על ידי עברייינים מורשעים, הן לא לגיטימיות, גם לביא מתחה לא מעט ביקורת על סדבון במהלך מסע הבחירות שלה לראשות העיר. לביא רשמה את הפתעת הסבוב הראשון, יחד עם רפי סער, כשסיימה במקום השלישי לפני יובל לוי וצביקה צרפתי, ומיקמה את עצמה גבוה גם במניין המנדטים. לפני מספר שבועות לביא יצאה נגד השחיתות והפרסומים על התרומות מבריינים מורשעים שקיבל סדבון. לא זו בלבד, בכתבת שאלות זהות לכל המתמודדים, שנערך באחד המקומונים בעיר "השרון פוסט", כשנשאלה הדר לביא על סדבון אמרה: "הוא מנהיג של המאה הקודמת". במסרון פנימי ששלחה לביא לתומכיה, לפני מסיבת העיתונאים בה הציגו סדבון, לביא והרסגור את ההסכם ביניהם,  והגיע לידי "ניוזים השרון" כתבה לביא כך על סדבון: "המטרה שלנו משתנה - כדי שנוכל להשפיע, אנחנו צריכים שיוסי יבחר. זה לא דורש לשנות את דעתנו עליו, אלא לחדד את המסרים. כותבת לכם את מה שאני כנראה אומר היום במסיבת עיתונאים שקבענו ל-10, לעיניכם בלבד. מי מכם שרוצה ויכול להיות מעורב בשבוע הקרוב - צריכה אתכם איתי! מי בא?".    

מערכת "ניוזים השרון" פנתה ללביא ושאלה למה הכוונה בדבריה על סדבון: "לא משנים את דעתינו עליו". מה דעתה של לביא ואנשיה על סדבון שהיא קוראת להצביע לו?

תגובת הדר לביא: "דעתי עליו ידועה. אני מעדיפה את עצמי על פניו בראשות העיר, זה ברור. אני תומכת במועמד שיש לי אתו יותר אמון. אני מאמינה שאני יכולה לעבוד עם יוסי בשותפות ולקדם את הערכים שאני מאמינה בהם".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות