מירית שקד ברק מכריזה: "תומכת ברפי סער לראשות עיריית כפר סבא"

מירית שקד ברק מודיעה היום (חמישי) על תמיכה ברפי סער לראשות העירייה. זאת לאחר גיבוש הסכם עקרונות ששם דגש על משיכת תוכנית המתאר ועריכתה מחדש תוך שקיפות ושיתוף ציבור לפי שכונות בעיר, שיווק אזורי תעסוקה, שיפור חזות העיר, טיפול בזיהום האוויר, שיטות חינוך מתקדמות, מדיניות לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים והרחבת סמכויות משמר המועצה לפיקוח על מועצת העיר. "במפגש שקיימנו ובו נכחו נציגי התנועה, הועלו בפני רפי סער סוגיות ושאלות העומדות במרכז העשייה של תנועת התפוזים ושבכוונתנו להמשיך ולקדם. מצאנו שפרט לידע, ההבנה העמוקה והניסיון המוניציפלי העשיר שרפי מביא עמו, הוא גם נותן רוח גבית לשיתוף פעולה עתידי ופורה עמנו וכן יכולת השפעה בנושאים החשובים לנו. אני רואה חשיבות רבה באפשרות שתינתן לנו להמשיך ולהשפיע גם מחוץ למועצת העיר, תוך שותפות אמתית וללא צורך במאבקים".

על סער אמרה: "לדעתי ראש עירייה צריך קודם כל להיות בן אדם רגיש לסובבים אותו, נגיש לתושבים, יודע להבחין בין עיקר לטפל, לזרום, להוריד את האגו כשצריך, להיות ממלכתי אך גם אישי, לחבר בין אנשים, להתחבר עימם ולהניע אותם. אני מצאתי את זה בענק אצל רפי. בניתי איתו אמון ואני סומכת עליו שינהיג את העיר שלנו".
סער מסר בתגובה לדברים: "סיעת 'התפוזים' ובראשה מירית שקד ברק מובילים אג'נדה ערכית שנשענת על עשייה ועובדה למען תושבי כפר סבא. תוכניות העבודה חופפת לא פעם ותפיסות העולם מייצגות את הרוח החדשה של כפר סבא. אני שמח ומברך את התמיכה ויודע כי נמשיך לפעול בשיתוף פעולה למען העיר שלנו בתחומים רבים".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות