רוצים להשפיע איך יראו החיים שלכם, בתי הספר של הילדים, הרחובות? צעו וקבעו מי האיש או האישה שיעצבו את החיים בישוב שלכם בחמש השנים הבאות. צאו והצביעו!

בשעה זו נפתחות כ-11000 קלפיות ב-251 רשויות מקומיות ומועצות אזוריות. יותר מ-6.6 מליון בעלי זכות בחירה - אזרחים ותושבים, יוכלו לממש את זכותם הדמוקרטית, ולקבוע מי ינהל את הרשות המקומית בה הם מתגוררים ב-5 השנים הקרובות. הקלפיות תסגרנה ב-22:00.

אתם רוצים לקבוע איך יראו הרחובות שלכם, האם העסקים יהיו פתוחים בעירכם בשבת, אילו גני ילדים ובתי ספר יפתחו, איך תראה מערכת החינוך, מערכת התחזוקה וכל דבר בחייכם בקהילה? צאו להצביע ולהשפיע ולקבוע מי האיש או האישה שיקבעו יותר מכל שר בממשלה ואפילו ראש הממשלה, איך יראו חייכם בחמש השנים הבאות!
צאו לבחור ולקבוע מי יעמוד בראש העיר, הרשות והישוב שלכם!
שר הפנים אריה דרעי: "נצלו את זכותכם להשפיע על השלטון המקומי. זו זכות דמוקרטית ממעלה ראשונה. נצלו את יום השבתון לבילוי אך אל תשכחו קודם להצביע״.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות