שבוע לבחירות בנתניה: משאל סמס ענק שהופץ בקרב תושבי העיר קובע: הפער בין פיירברג לשטבון: 6% בלבד

הבחירות מתחממות בעיר היהלומים. השבוע התקיים משאל סמסים רחב היקף על ידי מטה שטבון בקרב עשרות אלפי בתי אב ואפשר לומר שהתוצאה הפתיעה רבים בעיר היהלומים. מתוצאות המשאל שהגיעו לידי ניוזים (מצ"ב צילום) עולה כי יוני שטבון מתקרב למרים פיירברג בצעדי ענק וסוגר את הפער. שטבון זוכה ל-47% אחוזי תמיכה, בעוד פיירברג זוכה ל-53%. ככל הנראה הבחירות בעיר יוכרעו על ידי הקולות המתנדנדים.
תוצאות משאל הסמסים. הפערים הצטמצמותוצאות משאל הסמסים. הפערים הצטמצמו

התוצאה הפתיעה רבים מתושבי העיר שחשבו שפיירברג תטייל לעבר קדנציה נוספת בקלות. לאחרונה יש ביקורת גדולה על התנהלות העירייה בעיקר באזורים הוותיקים בעיר, דבר שבא לידי ביטוי בעיקר בשיח ברשתות החברתיות. בשבועות האחרונים ישנה תחושה שמשהו קורה בעיר בעקבות ההתחזקות של שטבון. אם בעבר פיירברג גייסה בקלות תמיכה מקהילות שלמות, הרי שלא כך הם פני הדברים הפעם, אחת הסיבות האפשריות לכך הנה ההתחזקות של שטבון.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות