שדדו שני תושבי הוד השרון שנהגו ברכבם, כי גילו שנגמר להם הדלק ואין להם כסף למלא חדש

לפני כשבועיים התקבל במשטרת ישראל דיווח על שוד בהוד השרון. מהחקירה התברר כי 2 גברים (20, 21 מבאקה אל גרביה וטירה) הגיעו ברכב לתחנת דלק בדרך רמתיים בהוד השרון והבחינו כי הדלק ברכב עומד לאזול. משכך, החליטו לשדוד אחרים.

החשודים הבחינו בבחורים נכנסים לרכב יונדאי והחלו לעקוב אחריהם. בהמשך, אחד החשודים שנהג ברכב עקף את היונדאי בנסיעה מהירה והחנה את רכבו באלכסון תוך כדי שהוא חוסם את שני נתיבי הנסיעה.
החשודים ירדו מרכבם כשאחד מהם מחזיק בידו במברג ודרשו מהמתלוננים לפתוח את חלון רכבם ואיימו עליהם. בו בזמן, החשודים שדדו את המתלוננים וגנבו מהם מאות שקלים וקופסת סיגריות.
הנאשמים נעצרו ומעצרם הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בפתח תקוה והשבוע הוגשו נגדם כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים המשפטיים בבית המשפט המחוזי בלוד, בעבירות של שוד מזויין בחבורה וקשירת קשר לביצוע פשע.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות