לא לומדים לקח: שוב שני צעירים נכנסו הלילה לחוף בלי מציל באכדיה הרצליה. אחד במצב אנוש לאחר פעולות החייאה

המקרים בהם רוחצים מחליטים להיכנס לים בשעות שאין בהם שירותי הצלה או בחופים לא מוכרזים, ממשיכים לגבות מחיר כבד, אך לא נראה שנלמד הלקח. רק לפני שבועיים צעירה טבעה למוות כשנכנסה לרחוץ בחוף בבת-ים, יחד עם חברותיה, בשעות הלילה. אתמול שוב אותו תרחיש, שוב צעירים נכנסים לרחוץ בים בשעות לילה, הפעם בחוף אכדיה בהרצליה ושוב התוצאות קשות: בשעה 00:13 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על צעיר שנמשה מהמים לאחר שטבע בחוף אכדיה בהרצליה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר פעולות החייאה ממשוכות בשטח פינו אותו לבית חולים איכילוב, תוך המשך פעולות החייאה כשהצעיר כבן ה- 21 מוגדר במצב אנוש. צעיר נוסף שיצא מהמים פונה לבית חולים בילינסון במצב קל.
 

פאראמדיק מד"א, עידן, סיפר: "חברנו לסירה במרינה בהרצליה לשם חולץ מהמים צעיר כבן 21 לאחר ששהה זמן ממושך, הוא היה מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק, הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות, לאחר מאמצים בשטח העלנו אות לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבית חולים תוך פעולות החייאה כשמצבו אנוש, צעיר נוסף שיצא מהמים היה בהכרה, לאחר בדיקה רפואית פינינו אותו כשמצבו קל".

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות