עוד תמיכה משמעותית ביובל לוי בכפר סבא – סגן ראש השב"כ לשעבר, דורון וייס. "תושבי העיר יידעו להעריך את אלו שדאגו להם והוכיחו זאת בעשייה"

ערב חג הסוכות הודיע סגן ראש השב"כ לשעבר, תושב כפר סבא, שהוא תומך ביובל לוי לראשות העירייה. וייס, ששימש גם כיו"ר דירקטוריון רכבת ישראל, מאמין שלוי ראוי לתפקיד. "לאחר 10 שנים בהן הוביל אופוזיציה לוחמת ובלתי מתפשרת ובממד הזמן, הוכיח כי צדק. וייס שימש כסגן ראש השב"כ תחת פיקודו של יובל דיסקין. הוא התגייס לשירות בימיו של אברהם אחיטוב. סך הכל שירת במערכת הביטחון הישראלית 37 שנים וב-2011 פרש מהשירות. במהלך תקופה זאת שימש כשנה כיו"ר דירקטוריון רכבת ישראל. בשנים האחרונות הוא פועל בעסקים פרטיים בתחום הייעוץ הביטחוני. וייס נשוי ואב לשניים.

בסוף השבוע נפגש וייס עם לוי בכפר סבא, והודיע לו על תמיכתו המלאה בו במרוץ לראשות העיר. וייס אינו מבקש לעצמו תפקיד במועצה ובכלל. וייס הוא האחרון בשורה של אישי ציבור שהצטרפו בחודשים האחרונים ללוי במסע אל ויצמן 135, בהם חבר המועצה אברהם ממה שיינפיין, מנכ"ל הפועל כפר סבא יובל קדוש שהוביל מבצע לאומי להצלת בתו עמית, תת ניצב בדימוס דובי יונג, מבכירי הלוחמים בטרור בישראל, יו"ר ועד המאבק של השכונות הירוקות ליאור שלזינגר, יו"ר ועד הגנים העירוניים בכפר סבא ערן ורנר, ועוד רבים וטובים.
בפגישה בין השניים אמר וייס: "תישאל השאלה למה יובל? קראתי והתבוננתי בעשייתו למען העיר ולאורך זמן. אני חושב שמי שהיה באופוזיציה, עמד בלחצים, הוכיח עמידה על עקרונותיו, לא התפשר כשזיהה עוולות ונלחם על מנת לתקן אותם. לא חשש מהשררה הישיר מבט מולה ולא התקפל. בממד הזמן הוכיח כי צדק.
"לוי רכש ניסיון של שנים מול אגפים ומחלקות בעירייה, מכיר את עבודתה על קרביה, יתרונותיה וחסרונותיה. הציבור בכפר סבא, משווע ומייחל לדוגמא אישית, לניקיון, ליושרה ולמנהיגות ציבורית. יובל עמד לדעתי במבחנים אלה ולאורך זמן, ועל כן החלטתי לתמוך בו. אני מצטרף לשורת האנשים שילכו עם יובל בדרך ללשכת ראש העיר.
נפעל יחד להמשיך ולשכנע את תושבי העיר בחשיבות מטרותיו של לוי, ביתרונותיו, בצורך בהרחבת עשיית תנועת תפו"ח, על פני המתחרים.  תושבי העיר ידעו להבחין ולהעריך את אלה שידעו לדאוג להם, ולהוכיח בעשייה מעשית מתוך דאגה ורצון לשנות את המוכר והידוע. המטרה היא ריענון, התחדשות ותקווה. בהצלחה יובל, שנה טובה וחג סוכות שמח תושבי כפר סבא".
המועמד לראשות העיר יובל לוי ענה לווייס: "אני נרגש מול ברכותיך ומודה על נכונותך להצטרף למחנה המאמין בדרך הישרה ורבת העשייה שלנו, שמלווה אותי בקמפיין 2018. אמירתך דורון והרוח הגבית שאתה מביא איתך, סוללות לנו את הדרך לניצחון, כדי לבנות כאן כפר סבא עיר של איכות חיים וגאווה לתושביה. ברוך הבא".

מימין לשמאל: סגן ראש השב"כ לשעבר, דורון וייס, המועמד לראשות העיר יובל לוי, תת-ניצב בדימוס דובי יונג, מבכירי הלוחמים בטרור במדינת ישראל

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות