"פייק ניוז" תוצרת דרום השרון. מי מפיץ שמועות שאיציק אזרי רץ למליאה ולמה? אזרי: "אני רץ רק לראשות המועצה, השאר שמועות של אנשים שמפחדים מההתחזקות שלנו"

זה זמן בחירות והספינים של הקמפיינרים ויועצי התקשורת למיניהם ושל המתמודדים הולכים ומתעצמים, וזה כנראה לא פוסח על המועצה האזורית דרום הש רון. לפי סקרים פנימיים מסתמן מאבק בין איציק אזרי ואושרת גני גונן. כל המחנות נכנסים לישורת האחרונה מבחינתם, ולכן כל מחנה מנסה ליצור תחושה של ניצחון באוויר. אלא שמסתבר שיש ספקולציות שמסתובבות בשטח שמטרתן ליצור מצג שווא, כך לפי פוסטים שעולים ברשתות החברתיות בעיקר בישובים מתן וצור יצחק. המתמודד לראשות המועצה האזורית, איציק אזרי, גם קיבל בשבועיים האחרונים פניות מתושבים שונים שטוענים כי "מסתובבת שמועה וקולות כאילו אתה רץ למליאה, כי אתה חושב שאין לך סיכוי להיבחר לראשות המועצה".  

אזרי מספר: "אנשים ממחנה מסוים מפזרים ידיעות כאילו אני רץ למליאה, כדי לשריין לעצמי אפשרות למקרה שלא אבחר לראשות המועצה. זה כדי ליצור רושם כאילו אני לא בטוח בבחירתי. מדובר בשקר. לא היה ולא נברא, אני לא רץ למליאה, אני הולך בביטחון רב רק על ראשות המועצה. אין לי שום רצון להיות סגן או כל דבר אחר במליאה. אני רץ לראשות המועצה, נקודה. כל דבר אחר שמופץ הוא בגדר פייק ניוז וספין של הצד השני שמרגיש שאנחנו במגמת התחזקות גדולה. אני רץ לראשות המועצה ורק לזה, ואנחנו רואים את התמיכה הגדולה שרק הולכת ועולה ובטוחים שב-30 לאוקטובר זה יבוא לידי ביטוי".

ווטסאפ של אחת התושבות לאיציק אזרי ששואלת אותו על השמועות
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות