מעצרים על חם של בני נוער שערכו מסיבת טבע המונית ביער קולה

במסגרת פעילות יזומה של משטרת ישראל ביום שני האחרון נגד מסיבות טבע בהן נצרכים סמים ואלכוהול, הגיעו שוטרים ליער קולה, וגילו כי במקום נערכת "מסיבת טבע" רבת משתתפים. השוטרים הבחינו כי במסיבה נמכרים משקאות אלכוהוליים. במסיבה נכחו מאות רבות של מבלים, בהם קטינים תלמידי תיכון מאזור המרכז שהגיעו לחגוג את תחילת שנת הלימודים שלהם, במסיבה רוויית אלכוהול.

השוטרים הפסיקו את המסיבה באופן מידי ועיכבו לחקירה 5 חשודים, בני 17 – מארגני המסיבה. בהמשך עיכבו לחקירה גם בגיר בן 18 החשוד כי סיפק את מערכת ההגברה למסיבה.
החקירה העלתה כי מסיבה זו פורסמה ברשתות החברתיות ומחיר כניסה לאירוע 80 שקלים.
מדוברות מרחב שרון נמסר, כי: "משטרת ישראל רואה בחומרה את תופעת מסיבות הטבע ביערות, המאופיינות בצריכת אלכוהול וסמים. המשטרה פועלת בנחישות למיגור התופעה שרווחת גם בקרב קטינים, הן במישור הפלילי, הן בתחום רישוי עסקים והן בתחום רשויות המס".

צילום: אילוסטרציה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות