איך העסיקו אנשי מד"א את 120 הילדים שפונו מגני הילדים בכפ"ס בשל דליפת גז?

הבוקר בשעה 8:31 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על דליפת גז מצובר שנמצא בסמוך לגני ילדים ברחוב שלמה וחיה אנגל בכפר סבא. חובשים ופראמדיקים של מד"א שאבטחו רפואית את פעולות הכבאים סייעו לכוחות המשטרה, הכיבוי והשיטור העירוני להרחיק מגני הילדים שבמקום כ־120 ילדים בגילאי 7-2 שלא נזקקו לטיפול ופינוי רפואי.  

סגן מנהל מרחב ירקון במד"א אסי דבילנסקי שנכח במקום סיפר: "הצוותים שלנו שפעלו בשטח וסייעו להרחיק את הילדים מארבעת הגנים שבמקום לשטח פתוח ובטוח, חיפשו דרך מקורית למנוע בהלה בקרב הילדים ולהעביר את זמנם בצורה יצירתית עד תום פעולות הכיבוי במקום.
אז החליטו לעשות זאת בדרך חינוכית ומקורית וניצלו את הזמן לפרוס את הציוד הרפואי, להסביר לילדים על פעילות מד"א ולערוך להם סיור באמבולנס. כשחלפה סכנת הדליפה חזרו הילדים לגנים שהם מחוייכים ומבלי שנזקקו לטיפול רפואי".

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות