אין כניסה. נעצרו חשודים בהסעת 7 פלסטינים שוהים בלתי חוקיים

מאבק מתמשך של שוטרי מג"ב הפועלים במחוז חוף של משטרת ישראל נגד הברחות של שוהים בלתי חוקיים, סחורה ומזון המגיעים מהשטח הפלסטיני, הוביל ביממה האחרונה לתפיסתם של 6 מבריחים של שוהים בלתי חוקיים ובשר לא ראוי למאכל באיזור חריש. משטרת ישראל תמשיך במאבקה העיקש נגד תופעות ההברחות למינהן במטרה לשמור על ביטחון הציבור.

אמש, פעילות של מג"ב יחד עם יחידת הפיצו"ח (יחידה מרכזית לאכיפה וחקירות) של משרד החקלאות באיזור חריש, בדקו הכוחות רכב שהעלה את חשדם. ברכב נתפסו 28 קרטונים ובתוכם 730 ק"ג של בשר אשר הובל באופן לא חוקי ובתת תנאים. החשוד, בשנות ה-20 לחייו תושב אום אל-פחם נקנס בסכום של 11,000 ש"ח והועבר לחקירה ביחידת הפיצו"ח.
הבוקר, כוחות מג"ב ביצעו פעילות ממוקדת נגד עבירות של שהייה בלתי חוקית והסעה של שוהים בלתי חוקיים בחריש, השוטרים תפסו 5 כלי רכב שהעלו את חשדם ובתוכם 5 נהגים ו-7 פלסטינים שוהים בלתי חוקיים.
5 המסיעים, בשנות ה-20 וה-40 לחייהם תושבי איזור אום אל-פחם ושבעת הפלסטינים, בשנות ה-20 וה-30 לחייהם תושבי ג'נין וטולכרם יחד עם הרכבים הועברו לחקירה במשטרת ישראל.

צילום: דוברות המשטרה

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות