חדש: רצח כפול בנתניה, גופה שנייה נתגלתה במקום

לפני זמן קצר נשמעו זעקות מרחוב מסדה בנתניה. תושבים במקום הזעיקו כוחות משטרה עקב הזעקות. כשלמקום הגיעו כוחות משטרה הם גילו מחזה מזעזע בו גבר כבן 40 מוטל על הרצפה, כשהוא סובל מפצעי אלימות קשים בגופו. הדבר המדהים יותר, שליד הדקור עמד ככל הנראה, החשוד בתקיפה הרצחנית. החשוד מייד נעצר על ידי כוח השיטור שהגיע למקום. למקום הגיעו צוותי מד"א טיפול נמרץ מרחב שרון שמצאו את הדקור כשהוא ללא דופק ונשימה ולא נותר להם אלא לקבוע את מותו. לאחר סריקות במקום נתגלתה גופה נוספת מתחת לאחת המיטות כשהיא במצב ריקבון.

פראמדיקית מד"א, אנא ים שניר, שהגיעה למקום סיפרה: "כשהגענו למקום ראינו בתוך המבנה גבר בשנות ה-40 מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם סימני אלימות קשים בפלג גופו העליון. הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות