חשד לרצח: נמצאה גופתה של האם לשלוש מתל מונד, אופירה חיים, שנעדרה. הגופה נמצאה קבורה סמוך לביתה

לפני שלושה שבועות, אופירה חיים גרושה ואם לשלוש בנות בת 56 מתל מונד, נעלמה ולא נודעו עקבותיה. לפי המידע האחרון שהיה בידי בנותיה של חיים וחבריה לעבודה, היא יצאה את מקום עבודתה כדי לקנות כיבוד לכנס של העבודה שהייתה צריכה ללכת אליו. היא יצאה לקנות את הדברים ושבה לביתה כדי להחליף בגדים. מאותו רגע נעלמו עקבותיה. לאחר שבתה ששהתה בטיול בוהדו לא הצליחה ליצור עמה קשר, היא הזעיקה את בני המשפחה לבית האם בתל מונד. שם נמצא ברכב של האם הכיבוד, ובבית נמצא הנייד שלה כבוי והמפתחות. מאותו רגע המשטרה נכנסה לתמונה והחלה לחקור. לפני מספר ימיםה משטרה הודיעה שחלה התפתחות בפרשה, אבל הטילה צו איסור פרסום על כל פרט.
אתמול ביצעה משטרת ישראל הערכת מצב שבעקבותיה הגיעו הבוקר שוטרים וצוותי זיהוי פלילי לבצע חיפוש וחפירות סמוך למקום מגוריה. כפי שחשדו במשטרה, במהלך החיפושים נמצאה גופה החשודה כגופת הנעדרת. עקב מצב הגופה היא תישלח לזיהוי סופי במכון לרפואה משפטית באבו כביר.
ככל שיאושר החשד כי מדובר בגופתה של אופירה חיים, הרי שמדובר בחקירת רצח.
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות