גם בקיץ הזה: התיירים בוחרים נתניה

מנתוני התאחדות המלונות בישראל עולה כי בין החודשים ינואר עד מאי 2018 חלה עלייה משמעותית בלינות התיירים בעיר נתניה בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. עלייה של 30% נרשמה בתיירות הפנים (לינות ישראלים) בבתי המלון בנתניה, לעומת התקופה המקבילה בשנת 2017 ובסה"כ עלייה של 21% במספר הלינות בבתי המלון לעומת השנה הקודמת (תיירות פנים ותיירות חוץ). מנתוני חודש מאי עולה כי חלה עלייה של 41% בתיירות הפנים לעומת הממוצע הארצי-שם נרשמה עליה של 1%.

חשוב לציין שהעלייה במספר הלינות היא משמעותית במיוחד לאור הממוצע הארצי שפורסם ע"י התאחדות בתי המלון. מנתונים אלה עולה כי הממוצע הארצי עמד על עליה של 8% בלינות סה"כ התיירים (תיירות פנים וחוץ), עלה הממוצע בנתניה ב-21%. כמו כן, מנתוני חודש מאי עולה כי חלה עליה של 19% בסה"כ הלינות בנתניה כאשר הממוצע הארצי עומד על עליה של 8%.
מנכ"לית האגודה לעידוד התיירות נתניה, אולגה לוריה, מסרה: "אנו שמחים על נתוני התאחדות בתי המלון המצביעים על כך שהתיירים, הן מחו"ל והן תיירים מישראל, בוחרים בנתניה כיעד מועדף לחופשה. את נתונים אלה אנו מייחסים להשקעה העירונית הענפה בעיר נתניה, באטרקציות, במוקדי הבילוי והתיירות בהם משקיעה העירייה משאבים רבים. כל אלה מובילים לכך שמלונות יוקרה ורשתות מובילות בוחרות בנתניה – הריביירה של ישראל".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות