נלכד צעיר בן 18 שהסתובב בגנים ציבוריים בחדרה ונגע באיברים מוצנעים של ילדות רבות

אתמול עצרה המשטרה תושב חדרה בן 18 בחשד לביצוע מעשים מגונים וניסיון לביצוע מעשה סדום בילדות בעיר.
ראשיתה של הפרשיה לפני כשבוע, עם קבלת מספר תלונות בתחנת חדרה בדבר בחור צעיר שעל פי החשד פוגע מינית בילדות ונערות, כשהן מסתובבות בגנים ציבוריים בעיר.
על פי התלונות שהתקבלו ממספר בנות בגילאי 13-16, עולה כי דפוס הפעולה חוזר על עצמו, לפיו - החשוד מגיח לפתע מאחורי הנערות, נוגע בהן באיברים מוצנעים ומנסה לפגוע בהן מינית.
בתוך כך, משטרת ישראל ניהלה חקירה מאומצת ומהירה, במסגרתה הצליחו החוקרים להתחקות אחר זהותו של החשוד ואתמול כאמור הוא נעצר בביתו ואף זוהה במסדר זיהוי על ידי כל אחת מהקורבנות.

היום הובא החשוד לדיון בבית משפט שלום בחדרה ומעצרו הוארך עד יום רביעי, בהתאם לחשדות וצרכי החקירה המתנהלת.
בכוונת המשטרה להוסיף ולחקור, ככל שתתקבלנה עוד תלונות הקושרות את החשוד לעבירות המיוחסות לו, ובהתאם לממצאי החקירה המשטרתית, יועבר החומר בסיומה לעיון והחלטת הפרקליטות להמשך מיצוי ההליך המשפטי עד תום.
במשטרה צינו: "משטרת ישראל מנהלת מאבק עיקש וחסר פשרות כנגד עבירות פדופיליה, תוך שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים במרחב הווירטואלי ומחוצה לו, במטרה להגן על שלום ילדינו מפני עברייני מין, תוך שמירת המרחב הציבורי והפרטי לבטוח יותר עבורם".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות