צפו: נסע נגד כיוון התנועה וגרם לתאונה קשה הלילה בכביש 4 ליד נחל חדרה עם מעורבות 5 רכבים, 8 פצועים

https://youtu.be/ko6EsHeaY_g
הלילה, סמוך לשעה 01.30 הוזעקו כוחות גדולים של מד"א, כיבוי אש ומשטרה לכביש 4 במקטע שבין צומת נחל חדרה לכיוון צומת פל ים בנתיב צפונה. שם ארעה תאונה קשה עם מעורבות של חמישה כלי רכב פרטיים שונים. מעוצמת ההתנגשות חלק מכלי הרכב נהרסו לגמרי והנהגים והנוסעים בהם היו לכודים ופצועים. שלושה צוותי לוחמי אש בראשות להב משנה קוסאי מסאלחה אשר הגיעו לזירה הקשה, החלו בעזרת שימושבערכות חילוץ הידראוליות ותחת גשם שוטף לחלץ שלושה נוסעים שנותרו לכודים ופצועים בשני רכבים שונים. במקביל פעלו לוחמי האש לנתק את מערכות הדלק מהרכבים כדי שלא יתלקחו ובתוכם צוותי החילוץ והנוסעים.

כאמור, גם כוחות גדולים של צוותי מד"א הגיעו לזירה הקשה רבת הנפגעים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבתי החולים סך הכל8 פצועים, בהם: 1  במצב קשה – עם חבלה חודרת בחזה, לא יציב, 3 פצועים במצב בינוני כבני 35 עם חבלות בטן ושברים וצעירה כבת 25 עם חבלות בגפיים, שפונו להלל יפה, ו- 4 פצועים נוספים במצב קל שפונו ללניאדו.

מבדיקת בוחני תנועה של המשטרה עולה כי התאונה הקשה נגרמה בגלל אחד מהרכבים הפרטיים שנסע, מסיבה לא ברורה, נגד כיוון התנועה, בקטע הכביש שבין צומת נחל חדרה לפל ים מדרום לצפון ואז הוא התנגש ברכב פרטי אחר חזיתית. ואז שלושה כלי רכב אחרים שלא הצליחו להתחמק מזירת ההתנגשות הקשה, התנגשו אף הם בכלי הרכב הראשונים.

 

צילומים: דוברות מד"א

  דוברות מד"א
  דוברות מד"א
  דוברות מד"א
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות