מעקב אימה: עקב אחר תושבת אזור כפ"ס, צילם אותה עם גבר. ניסה לסחוט אותה עם התמונות ועל הדרך ביצע בה מעשים מגונים

לפני כשבועיים התקבלה במשטרה תלונה מאישה בת 45 תושבת אזור כפ"ס, שסיפרה כי גבר עקב אחריה וצילם אותה כשהיייתה עם גבר אחר ביער סמוך לניר אליהו. על פי התלונה, הגבר המשיך לעקוב אחריה עד אשר התעמתה איתו ובתגובה אמר לה כי יפרסם תמונות שלה ברשת אם לא תיפגש איתו.

המתלוננת נסעה לבית חברתה וגם שם, החשוד המשיך לעקוב אחריה, דפק על דלת הבית ודרש מהמתלוננת להיכנס לרכבו. המתלוננת התרצתה, נכנסה לרכב והשניים נסעו לחניון של קניון באחת מערי המרחב, כאשר במהלך הנסיעה, החשוד ביצע במתלוננת מעשים מגונים בכוח ובהמשך, הטריד אותה, התקשר מספר פעמים לנייד שלה ושלח לה הודעות בדרישה להיפגש איתו.
החשוד, מפוקח מין בן 35 מאזור טירה, נעצר ומעצרו הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בפתח תקווה. היום בכוונת הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום ובקשה למעצרו עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו, בגין עבירות של סחיטה באיומים, מעשה מגונה ועבירות נוספות.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות