הטרגדיה הבוקר: השתוללות בנהיגה על המדרכות בנתניה ועוד, הביאו למרדף הדרמטי בו נהרג בן 19 מנתניה

https://youtu.be/hupIF8HGrA0
הבוקר, סמוך לשעה 05.00 בבוקר החלה ניידת משטרה במרדף אחר רכב פרטי בו נהג צעיר בן 19 מנתניה. המרדף הסתיים בצורה טראגית עבור הצעיר, שהתנגש במשאית ונהרג במקום סמוך למחלף חבצלת בכביש 2.
מבדיקה ראשונית של המקרה על ידי שוטרי משטרת ישראל, עולה כי נהג הרכב הפרטי, בן 19 מנתניה, נהג בתוך העיר כשהוא מסכן את משתמשי הדרך: עלה על מדרכה, פגע ברכב במהלך נהיגה, חצה צמתים ברמזור אדום ואף נהג בניגוד לכיוון התנועה.

שוטרים שהבחינו בו כרזו לו לעצור ומשקרבו אליו, הנהג המשיך בנסיעה בכביש, עלה על מדרכה ונכנס לכביש 2 כשהוא נוסע בניגוד לכיוון התנועה. בכביש 2 פגע במכונית ובמשאיות עד שנעצר, כשהוא נותר לכוד בתוך הרכב..
מותו של נהג הרכב נקבע במקום על ידי גורמי רפואה, זאת לאחר שלוחמי האש עמלו כדי לחלץ אותו מהרכב בו היה לכוד מעוצמת ההתנגשות. שני נוסעים שהיו במשאית פונו לבית החולים לקבלת טיפול רפואי כשמצבם קל.
במשטרה מוסרים: "נפתחה חקירה ונסיבות התאונה ייבדקו".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות