תמונות קשות: מה עלה בגורלו של חמור שנצבע בדגל ישראל במהלך ההפגנות בעזה. אכזריות לשמה

מערכת ההסברה של חמאסוהפלסטינים ציירו בימים האחרונים את מה שהתרחש ברצועת עזה כמעשים קשים של צה"ל כנגד מפגינים תמימים. אלא שכפי שמצביעה תמונה שמסתובבת ביממה האחרונה ברשת וגורמת לתגובות קשות, מלבד נוכחותם של מחבלים ואנשי חמאס בהפגנות, הם גם שלחו את הגדרות ילדים.

חלק מאותם ילדים שחונכו ברוח החמאס, הסתובבו והוליכו חמור שנצבע על גופו דגל ישראל. החמור המסכן נראה גם כך במצב בריאותי ירוד במיוחד. אלא שהתמונה שמזעזעת את הרשת היא לא של החמור האומלל שמובל על ידי ילד וכולו צבוע בדגל ישראל, אלא התמונה שבה נראית גופתו של החמור בצד הדרך שרופה, ככל הנראה בעודו בחיים.

התמונה הקשה שמזעזעת רבים ברשת ביממה האחרונה. צילום: פייסבוק

התגובות למראה התמונה הזאת הן קשות ביותר.

יש גולשים שפנו לצער בעלי חיים ולהתערבות של איגונים למען חיות עולמיים. מיותר לציין שזה לא יעזור.

אחת כתבה: "כשמדברים על התאכזרות ועל חוסר אנושיות, איך ההסברה הפלסטינית יכולה להסביר דבר כזה? מה החמור האומלל עשה להם? הוא הרעיב אותם? ירה עליהם?".

  צילום מהפייסבוק
  התמונה הקשה שמזעזעת רבים ברשת ביממה האחרונה. צילום: פייסבוק
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות