"אנו מקווים שירבו יוזמות ושותפויות בין מוסדות החינוך"

חניכי פנימיית שטיינברג בכפר סבא הקימו בהתנדבות גינת ירק ונוי בגן הילדים "פקאן" בליווי מחלקת הקיימות שבאגף לאיכות הסביבה ואגף החינוך בעיריית כפר סבא. מדובר על יוזמה של חניכי הפנימייה, שתכננו בעצמם פעילות יצירתית לילדים. חשוב לציין כי מדובר על פרויקט מתמשך, ואשתקד הגיעו החניכים לגן "דליה". בני הנוער מהפנימייה הגיעו אל הגן והעבירו לילדים הרכים פעילות יוצאת דופן וייחודית בנושא גינת ירק ונוי. יחד עם הילדים הם הכירו צמחי ירק ונוי, עדרו והכינו את האדמה, ושתלו יחד ירקות, תבלינים ופרחים רב שנתיים. כמו כן, בנו ערוגות מחומרים משימוש חוזר, כתבו שלטים ולסיום יצרו שבילי הליכה בתוך הגינה. בני הנוער יצרו אווירה של שותפות, שמחה וחדוות עשייה. כחלק מחזון העיר כפר סבא כעיר ירוקה מקיים האגף לאיכות הסביבה בהובלת מחלקת קיימות בעירייה מגוון פעילויות חינוכיות המלמדות את ערכי הקיימות. בין שלל הפעילויות מופעלות הגינות הקהילתיות שפתוחות לכל המשפחה, קבוצות מנהיגות ירוקה בבתי הספר, הפעלת מרכז הקיימות "קיפוד" ועוד.

שריתה סאלם רוזנפלד, רכזת חינוך לקיימות בגני הילדים באגף לאיכות הסביבה: "כל הכבוד ויישר כוח לחניכים ולמדריכים שהשקיעו רבות בהכנת הפעילות, אנו מקווים כי ירבו יוזמות כאלה ושותפויות בין מוסדות החינוך. היוזמה של החניכים הייתה מבורכת ומרגשת, והתקיימה בזכות תיאום בין צוות הגן לחניכי הפנימייה".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות