היסטוריה: מצעד הגאווה הראשון בכפר סבא יוצא לדרך!

גאווה בכפר סבא: מצעד הגאווה מגיע לעיר! המצעד יתקיים ביום שישי ה-1.6.2018 התכנסות בשעה 10:00 במדרחוב ירושלים ומשם יציאה לצעידה בעיר, שבסופה חוזרים למדרחוב להפנינג שכולו אהבה, צבעוניות וגאווה! יש הפנינג של ארגוני הקהילה, מוזיקה, הופעות חיות. הנוער הגאה בכפר סבא. וכך כתבו בדף של הקהילה בעיר: לאחר אירועי גאווה מוצלחים שהתרחשו בפעם הראשונה בכפר סבא בשנה שעברה, אנחנו מזמינות ומזמינים אתכםן לקחת חלק במצעד שפותח את חודש הגאווה- מצעד הגאווה הראשון בכפר סבא ובאזור השרון! המצעד מאורגן מא' ועד ת' על ידי קבוצה של נערים ונערות להט"בים מכפר סבא ומסביבתה שהחליטו שהגיע הזמן לצעוד בגאווה בעיר שלהםן. זהו נוער שהחליט לקחת אחריות על מה שקורה בעיר שלו ולהראות שיש קהילה גאה חיה ונושמת בכפר סבא! אנחנו צריכים וצריכות את ההירתמות של כולכםן! תביאו שלטים ומגפונים, תביאו את החברים ואת המשפחות שלכםן ונראה ביחד שכפר סבא היא עיר גאה שהיא ליברלית ומכילה עבור כלל תושביה. בואו לצעוד איתנו בפעם הראשונה ברחובות העיר ולחגוג גאווה, אהבה וסובלנות!      

ויש כבר תגובות חמות בעיר:

יותם: המצעד הראשון של כפר סבא!!! אני כפרסבאי גאה.

יריב: איזה אלופים! ברמת העיקרון אני עובר דירה בתאריך הזה, אז יאללה מקסימום כניסה מוקדמת ביום. ברור שמגיע!

דפנה: המפגש הראשון שלי עם הקהילה היה בחדרון קטן של 'הפוך על הפוך', מאחורי קניון ערים, לפני 18 שנה! מי היה מאמין אז שאני אזכה לראות מצעד גאווה בעיר? אז הייתי נערה צעירה ומפוחדת, שבקושי הגיעה למפגש, והיום אני כבר הולכת לכבס את הדגלים הענקיים. איזה כיף ובהצלחה! גאווה!

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות