נתפס על חם תושב נתניה, שפרץ לבתים ביהודה הלוי. בירור קצר העלה – פרץ לעוד בתים בכל העיר

מסע הפריצות לבתים ברחבי תל אביב בא לסופו אתמול עם מעצרו של תושב נתניה בן 45. בדיקה באמצעים טכנולוגים העלתה כי פרץ למספר דירות בכל רחבי העיר.
במהלך חודש ינואר דווח על התפרצות לדירה ברחוב יהודה הלוי בתל אביב. חוקרי המשטרה שהוזעקו למקום החלו באיסוף ראיות ועדויות ובכלל זה ביצעו איסוף ממצאים ודגימות, באמצעות מעבדת הזיהוי הפלילי.

ממצאי מעבדת הזיהוי הפלילי העלתה את זהות החשוד תושב נתניה יליד 72. בלשי המשטרה איתרו אתמול את החשוד, ברשותו נתפס רכוש רב חשוד כגנוב ועצרו אותו. הבלשים שביצעו את המעצר זיהו את החשוד כמי שהיה מעורב בהתפרצות נוספת ברחוב הרברט סמואל בתל אביב, ובחיפוש בביתו מצאו ממצאים הקושרים את החשוד אף להתפרצות זו.
החשוד הובא לחקירה בתחנת המשטרה והבוקר יובא לבית משפט השלום בתל אביב לדיון בהארכת מעצרו.
מהמשטרה נמסר כי: "מדובר במאבק נחוש ובלתי מתפשר בעבריינים הפוגעים בבטחונו וברכושו של הציבור. מקרה זה, כמו גם במקרים אחרים, התאפיין בהפעלת אמצעים טכנולוגיים מתקדמים והביא לידי ביטוי את המקצועיות, הנחישות ושיתוף פעולה בין יחידות שונות במשטרה, אשר הביא לתוצאה המוצלחת ולמעצרו של חשוד שפגע בבטחונם של התושבים".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות