זעקות של אישה מדירה ברח' שאול המלך בכפ"ס הביא לפריצה לדירה. האישה נמצאה דקורה ופצועה אנושות. החשד: הדוקר הוא הבן שברח. מצוד בעיר אחריו

זעקות של אישה שבקעו מדירה ברחוב שאול המלך בכפר סבא, הזעיקו למקום כוח משטרה. השוטרים נאלצו לפרוץ את הדלת ולעיניהם נגלתה אישה דקורה בצורה קשה מאוד. החשד כי הדוקר הוא בנה של האישה, מוכר לשלטונות הרווחה כאדם הסובל מבעיות נפשיות. הבן לא נמצא בזירה לאחר שברח ממנה, מצוד בעיר נערך אחריו.

בשעה 18:52 התקבל גם במד"א דיווח על אישה שנדקרה בבית בכפר סבא. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבית החולים מאיר אישה כבת 63 במצב קשה כשהיא דקורה בפלג גופה העליון.

חובש רפואת חירום במד"א, סאמר מנסור, סיפר: "קיבלנו קריאה על אישה שזועקת לעזרה בדירה בכפר סבא. כשהגענו למקום חברנו לכוחות המשטרה והכיבוי שפרצו את הדירה ואפשרו לנו להיכנס. האישה שכבה על הרצפה כשהיא בהכרה מעורפלת וסובלת ממספר פצעי דקירה בפלג גופה העליון. הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים שכלל חבישות ועצירת דימומים והיא פונתה במצב קשה מאוד לבית החולים בניידת טיפול נמרץ של מד"א."

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות