צפו: מזעזע- תיעד אתמול תינוקת זוחלת על הכביש כשרכבים חולפים לידה ולא עשה דבר, רק המשיך לצלם. המשטרה פתחה בחקירה נגדו

https://youtu.be/fho7GkBpDSE
אתמול התרחש מקרה שטילטל רבים כשראו את התמונות המופצות בכל הרשת החברתית, אבל הטלטלה לא הייתה רק בגלל התמונות, אלא גם ובעיקר בגלל מי שצילם, תיעד והעלה לרשת ולא עשה דבר מלבד להמשיך לצלם. האירוע קרה אתמול ברמת בית שמש כשגבר, תושב המקום חלף עם רכבו (כפי שניתן לראות), והבחין בפעוטה בת פחות משנה, זוחלת לבדה על כביש סואן כשמכוניות חולפות לידה ועל פניה.

מה עשה אותו אזרח? המשיך לצלם בנחת ממכוניתו את התינוקת, לא יצא מרכבו כדי להציל אותה מהכביש, והמשיך לצלם אותה כשמכוניות חולפות על פניה כשהיא זוחלת.

הוא חדל לצלם רק כשאמה של הפעוטה, ככל הנראה יצאה בבהלה לכביש והבחינה בפעוטה שם. והאזרח המכובד? הוא לא זז עדיין ממקומו ותיעד את העובדה שקילל את אמה של הפעוטה.

עם הפצת הסרטון הזה על ידי אותו תושב, הסרט פשט ברשת והגיע גם לידי המשטרה.

המשטרה שראתה את ההתנהגות של "הצלם", החליטה לזמן אותו לחקירה ולברר איך קורה שבן אדם מעדיף לשבת ברכבו ולצלם תינוקת שבכל רגע יכלה לההרג מרכבים חולפים שכלל לא הבחינו בה?

 

צילומים: פייסבוק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות