גבר נבגד החליט להראות כל יום לגרושתו והמאהב שלה, מה הוא באמת חושב עליהם, ועשה זאת בדרך מקורית ביותר

  אלן מרקוביץ' איש עקים יהודי מצליח (מייד תשמעו איזה עסקים) החליט לקנות לעצמו בית יפה בבלומפילד הילס במישיגן. עד פה ידיעה שגרתית ולא יוצאת דופן. אלא שמרקוביץ' שבבעלותו רשת משגשגת של מועדוני חשפנות, החליט לקנות את הבית הסמוך לביתה של גרושתו. גרושתו עזבה אותו לטובת גבר אחר אתו ניהלה רומן בזמן שהייתה נשואה למרקוביץ'.
פסל האצבע המשולשת שמופנה כלפי בית הגרושה. "רציתי להראות למאהב מה אני חושב עליו". צילום מכתבה בהאפינגטון פוסט

מרקוביץ' החליט שלא זו בלבד שהוא יהיה נוכח ליד גרושתו והמאהב שלה, שעבר לגור איתה ועם בתה, הוא הזמין פסל ענק והציב אותו בחצר שלו מול חלונות ביתה של גרושתו – הפסל הוא של אצבע משולשת ענקית.

בתה של הגרושה צייצה יום אחד בטוויטר: "קשה לי להתרווח באמבטיה שלנו כשמולי הפסל שהציב אבא שלי מול הבית של אמי"..והיא הוסיפה את הפסל.

מיותר לציין שמרקוביץ' הפך להיות מושא חדשות נערץ.

מרקוביץ' הסביר: "לא שמתי את הפסל כהתרסה נגד גרושתי, התגברתי מזמן על הפרידה ממנה. שמתי את זה כלפי המאהב שלה, שהלך ושכב עם אישה נשואה ולא התנהג כגבר".

אכב, מרקוביץ' לא מתכוון להסיר את פסל הענק.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות