החידה לילד: כמה נוסעים שוהים בלתי חוקיים נתפס מסיע תושב השרון? רמז: שניים נמצאו דחוסים בתא המטען

במהלך פעילות שגרתית בתחילת השבוע בטייבה, כוח משטרתי עצר לבדיקה רכב שהעלה את חשדו, בשל הדרך בה התנהל ונסע הרכב.
בבדיקה ראשונית הבחינו השוטרים כי נהג הרכב, בן 25 מערערה, הסיע נוסעים מעל המספר המותר על פי החוק. שישה נוסעים במספר נדחקו ברכב, כאשר כמובן כל הנוסעים אינם חגורים. אבל זה לא הגילוי היחיד - התברר כי כל הנוסעים הם שוהים בלתי חוקיים בישראל.

אלא ששם לא הסתיימה ההפתעה שחיכתה לשוטרים. כשהם ביקשו מהנהג לפתוח את תא המטען של הרכב, שם הם גילו שני נוסעים נוספים שהוסלקו בתא המטען ברכב.
וזה עוד לא נגמר עבור הנהג – בדיקה נוספת העלתה כי נהג הרכב נהג כשהוא ללא רישיון נהיגה.
היום הובא החשוד לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט, שם הוגשו נגדו כתב אישום (בין היתר בעבירת הסעת שישה ויותר של שוהים בלתי חוקיים) ובקשה למעצרו עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.
התביעה תטען כי במעשיו החשוד סיכן את בטחון האזרחים, בהכנסת שוהים בלתי חוקיים למדינה ואף סיכן אותם עצמם באופן בו הסליק אותם בתא המטען של הרכב.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות