תושב ראשל"צ דקר את חברו ופצע אותו קשה לאחר שגילה שהוא מקיים קשר רומנטי עם בת זוגו. לאחר מצוד אחריו – נתפס

כתב אישום הוגש בשבוע שעבר נגד תושב ראשון לציון, בן 28, בגין דקירה של חברו ופציעתו באורח קשה על רקע סכסוך אישי בין השניים. תחילתה של החקירה בדיווח שהתקבל במשטרת ישראל, בראשית החודש, על פצוע דקירה שפונה, מרחוב ירושלים בראשון לציון, לבית החולים "אסף הרופא", כשהוא פצוע באורח קשה.

פעילות חקירתית, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים הביאה, מספר ימים לאחר מכן, לאיתורו של החשוד במעשה ולמעצרו. במהלך מעצרו, תקף החשוד את השוטרים ואף התנגד למעצרו.

על פי כתב האישום, ניהל הקורבן קשר רומנטי עם בת זוגו של הנאשם. בראשית החודש, הגיע הנאשם בסמוך לביתו של הקורבן ובין השניים התפתח דין ודברים מילולי בעניין יחסיהם לבת זוגו של הנאשם. בין השניים החלו דחיפות, במהלכן דקר הנאשם את הקורבן פעמיים וגרם לפציעתו בנסיבות מחמירות.

עוד עולה מכתב האישום כי, לאחר שדקר את חברו, נמלט הנאשם מהמקום על קטנועו.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בראשון לציון, ובשבוע שעבר הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינו ובקשה לעצרו עד לתום ההליכים בגין פציעה, החזקת סכין שלא למטרה כשרה, איומים ושימוש בכוח למנוע מעצר.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות