סגן זיו דאוס ז"ל מאזור נהרג ביום בו ציין 3 שנות שירות. "הוא היה מונע מאהבת האדם". ההלוויה היום ב-12.00 בחולון

סגן זיו דוס ז"ל מאזור, הקצין שנהרג יחד עם רב"ט נתנאל קהלני בפיגוע ביום שישי במבוא דותן בשומרון, היה תלמיד בית הספר צייטלין בתל אביב. ביום בו נהרג, ה-16.3, ציין זיו את 3 השנים בהם התגייס לצה"ל. בעוד חבריו עמדו להשתחרר משירותם הסדיר השבוע, זיו שהיה וחתר להיות קצין היה אמור להיכנס לקבע שלו. דודו יונתן דאוס סיפר: "הוא היה בחור יפה בנפש, עשה הכל כדי להיות קרבי. יש אנשים שמונעים משנאה, זיו והמשפחה אנשים שמונעים מאהבה וכך הוא היה".  

סגן זיו דאוס ז"ל היה מפקד מחלקה בחטיבת החילוץ של פיקוד העורף. מדובר בחטיבה שזכתה לציונים לשבח רבים, יחסית לזמן הקצר בו היא קיימת.

חבריו מספרים על קצין שאהב את פקודיו: "הוא היה קונה כל מיני פינוקים ועוגות לפריסה עבורם, כל זאת מכיסו האישי. הוא טיפח את החיילים שלו, היה קשוב, היה בן אדם שמח עם חיוך ענק תמיד על הפנים".

זיו נלחם כדי להעלות פרופיל וכדי להיות קרבי ולצאת לקצונה.

שיראל, חברה קרובה של זיו שלמדה אתו בתיכון צייטלין אמרה עליו: "אני לא חושבת שיש מישהו אחד שיכול לומר על זיו דבר אחד שלילי".

זיו הניח אחריו הורים ושתי אחיות קטנות יותר.

הלווייתו תתקים היום ב-12.00 בחלקה הצבאית בבית העלמין בחולון.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות