פרובוקציה או טמטום? קוראים בפייסבוק לפזר פירורי לחם בבתי הכנסת בפסח

השבוע נפתח אירוע בקבוצת פייסבוק המונה כמעט 9000 אוהדים אירוע בשם 'מפזרים פירורי לחם בבתי הכנסת בפסח' כשתאריך האירוע מכוון לערב ליל הסדר ונמשך לאורך כל שבוע חג הפסח. הפרטים שנרשמו באירוע הם: 'אם זה חטא, שה' יעניש אותנו. מבטיחים לא למרוח דם על המשקוף כשהוא בא'. גורמים זועמים שהפנו את מערכת ניוזים לאירוע המדובר טוענים כי הדברים מקוממים ונוראיים ואפילו שהם אינם דתיים כי אם חילונים, הפגיעה במסורת היא איומה ומזכירה ימים אפלים של טענות אנטישמיות כנגד היהודים בעולם ואין מקום לכך בארץ ישראל או בעולם בכלל.

האירוע שנרשמו אליו כבר כמה עשרות אנשים מתחיל לעורר כעס רב ובשבת בבוקר כאשר שיתפו מנהלי הקבוצה את הפוסט של האירוע שוב זכו לביקורת זועמת. הפונים למערכת ניוזים המשיכו ואמרו שאם מדובר במעשה רציני יש לדווח על כך למערכת החוק ואם הדבר נעשה בהומור יש להוקיע את המעשים ואת יוצרי האירוע במיידי.

פרובוקציה או טמטום. צילום עמוד פייסבוק
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות