תופעה בפלורנטין: בתוך שבוע נמצא חתול שלישי שנצבע בכחול וירוק. התושבים מתגייסים לעזרתם. הוגשה תלונה במשטרה

רק בסוף השבוע הקודם, כפי שדיווחנו על כך לראשונה, הסתובב חתול בשכונת פלורנטין כשכל חלק הפרווה הלבנה שלו נצבע בצבע כחול. תושבים שהבחינו בחתול התגייסו ובעזרת עמותת "חתולים ישראלים" וכן "תנו לחיות לחיות", הם הצליחו ללכוד את החתול ולהביא אותו כבר באותו יום לטיפול של הוטרינרים של "תנו לחיות לחיות".  

בתחילה הועלו כל מיני השערות כי מדובר בחתול שמשתתף כפיתיון בקרבות כלבים. אולם השמועה הזאת הוזמה, היות וכפי שהסביר וטרינר של "תנו לחיות לחיות": "מדובר בצביעה מכוונת. החתול נצבע רק בחלק הפרווה הלבן שלו. לא ברור מי חושב שזה משעשע".

 

צילום: שרון שמש מתוך קבוצת "תושבי שכונת פלורנטין"

 

אלא שהתופעה הזאת לא שכחה ורק ביומיים האחרונים נמצאו ברחובות פלורנטין עוד שני חתולים שנצבעו בצבעים ירוק וכחול. שוב תושבים רבים בשכונה, אוהבי חיות, התגייסו למען החתולים וגייסו לוכדי חתולים מטעם עמותת "חתולים ישראלים ודאגו לטיפול של "תנו לחיות לחיות".

אלא שהפעם גם עורבה בעניין משטרת ישראל כשאחד התושבים הגיש תלונה על העניין.

אחת התושבות שעוזרת לאותם חתולים מסכנים אמרה כי מדובר בחתולים מאוד ידידותיים שנותנים לאנשים להתקרב אליהם ואולי בגלל זה התאפשר למי שהחליט שלצבוע חתולים זה משעשע לתפוס אותם.

החתולים מטופלים ונשטפים, כדי למנוע הרעלה אפשרית מצבע שלא ברור מקורו.

 

צילומים: עמותת חתולים ישראלים, שרון שמש וקטיה קמינסקי מקבוצת הפייס "תושבי שכונת פלורנטין"

 

  צילום: קטיה קמינסקי מקבוצת "תושבי שכונת פלורנטין"
  צילום: שרון שמש מתוך קבוצת "תושבי שכונת פלורנטין"
  צילום: עמותת חתולים ישראליים
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות