בתיאבון: מסעדה חדשה נפתחה בפריז ומושכת אליה המון מבקרים. ולא, לא בגלל האוכל…פשוט כי הסועדים בה יושבים ללא בגדים

אם אתם מתכננים בקרוב נסיעה לעיר האורות, עיר הרומנטיקה הנצחית פריז. תשכחו מטיול בשאנז אליזה או עלייה למגדל אייפל. זה משעמם ובנאלי. נכון שהמטבח הצרפתי עשה לו שם בעולם כמטבח גורמה מהמעלה הגבוהה ביותר, אבל המסעדה הבאה שתשמעו עליה, נוהרים אליה בחודש האחרון המונים לא בגלל האוכל המעולה שלה, או מנת רגלי הצפרדע המשובחת... קוראים למסעדה "O'NATURAL" - הפירוש "בטבעיות" ובמה מדובר? לא, זאת לא מסעדה לטבעונים והטבעיות מתייחסת לכך שהסועדים במסעדה יושבים כולם כשהם בעירום מלא.  

שמעתם נכון – כדי לסעוד במסעדה הזאת אתם צריכים לעבור דרך חדר מיוחד ושם להשיל מעליכם כל בגד אפשרי ואז להתכבד ולשבת במסעדה עם המפות הלבנות והמפיות, כשאתם במצב שבו באתם לאוויר העולם – עירומים לחלוטין.

יש להבהיר נקודה חשובה: צוות המלצרים וצוות המטבח יהיה בלבוש מלא מטעמי היגיינה…כן כן.

הדבר המדהים שלתושבי השכונה בפריז שם נפתחה המסעדה זה לא מפריע. אחד מהם מספר: "כששמענו על המסעדה שנפתחת צחקנו. ידענו שאנשים מגיעים לשם כדי לאכול, אמנם בעירום, אבל זה לא מקום של שירותימין".

והגבר העוד יותר מדהים, שהמסעדה הזאת פועלת לצד מעון לפעוטות של השכונה.

אז…בתיאבון חברים!

 

צילום: מתוך דף הפייסבוק של המסעדה "אונטוראל"

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות