זוגות בוכים לאחר שבעלי אולמות "החמאם" ו"הכליף" נעלמו. מנהל האולמות: "אין לי כוח, אני מקבל איומים על חיי". אולמות אחרים מציעים עזרה

לפני יומיים נודע לעשרות זוגות שאמורים להתחתן בשבועות וחודשים הקרובים באולמות "החמאם" ו"כליף" ביפו, כי האולמות נסגרו מהרגע להירגע. בעלי האולמות נעלמו כלא היו, יחד עם כספם של הזוגות והותירו עשרות זוגות ללא אולם לחתונה, ללא כסף וחסרי אונים. אבי ורוני שהיו אמורים להתחתן בכליף סיפרו: "נתנו מקדמה בסך 25 אלף שקל, אנחנו צריכים להתחתן בעוד 3 שבועות, ונשארנו בלי הכסף, בלי אולם ומבולבלים וכועסים. ניסינו למצוא מישהו לדבר אתו, ואין אף אחד. עכשיו אנחנו מנסים למצוא אולם אחר, ומנסים לראות איך לצמצם את הנזק הכספי שנגרם לנו. אנחנו רצינו להתחתן ביפו, והחלום עכשיו התנפץ וגרוע מכך".

היום, בתכנית הבוקר ב"קשת" של ניב רסקין ראיינו את מנהל האולם "כליף", שהוא שכיר בו והוא נשמע שבור לגמרי. כך הוא אמר: אין לי כוח, אני סחוט, אני גמור לחלוטין. קיבלתי איומים מאנשים בשוק האפור וספקים שסיפקו סחורה ורוצים את הכסף שלהם. אני סך הכל שכיר כאן ואני מנסה להגיע לבעלי המקום שפשוט התאדו. , אין לי גרם בגוף. אני יודע איפה גר אחד הבעלים, הלכתי אליו הביתה אבל הוא מתחבא מאחורי כל מיני גורמים ואני לא מצליח להגיע אליו. ניסיתי לעזור לזוגות המסכנים אבל אין לי יותר כח".

צילום: גטיאימג'ס

בינתיים אולמות אירועים שונים באזור המרכז, השרון והשפלה מציעים לזוגות להגיע אליהם ולקבל אולמות במחירים יותר נוחים, כדי לצמצם עבורם את הנזק הכספי.

בין האולמות שמציעים "גן אירועים שמיים כחולים" בפארק המדע ברחובות שקרא לזוגות להגיע ולקבל סיוע.

גן אירועים נוסף הוא "מצודת ברקאי" והשלישי הוא "אהובת הספן" שנמצא על קו החוף באשדוד.

 

צילומים: מאתר "כליף" ואילוסטרציה גטיאימג'ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות