נלכדו בני 16 שדקרו את חברם בן ה-17 אתמול אחר הצהריים בכצנלסון בגבעתיים. הסיבה: "סתם ויכוח"

מדובר בקלות בלתי נסבלת של אלימות בקרב בני נוער, שמוויכוח סתמי זה הגיע אתמול לדקירתו הקשה של נער בן 17 ברחוב כצנלסון בגבעתיים. ראשיתה של החקירה בדיווח שהתקבל אתמול אחר הצהריים, בגין צעיר בן 17 אשר נדקר בפלג גופו העליון ברחוב כצנלסון בגבעתיים. הצעיר פונה במצב בינוני לקבלת טיפול רפואי בבית החולים תל השומר. החשודים נמלטו מהמקום.

חוקרים ובלשי משטרת ישראל פתחו בחקירה נחושה, במהלכה נגבו מספר עדויות, נאספו ראיות וממצאים נוספים מהזירה שהובילו תוך זמן קצר לאיתור זהותם של ארבעה חשודים בני 16-17 רובם תושבי תל אביב, שחשודים בתקיפה.

החשודים נעצרו והובאו לחקירה בתחנת דן.

מחקירת ראשונית כי בין החשודים למתלונן פרץ ויכוח סתמי וכתוצאה מכך התפתחה במקום קטטה, במהלכה, על פי החשד, החשודים שלפו סכין שהיה ברשות אחד מהם ותקפו את הצעיר ודקרו אותו בגבו.

היום יובאו החשודים להארכת מעצר בבית משפט שלום בתל אביב.

 

תמונה: זירת הדקירה אתמול בכצנלסון בגבעתיים. צילום: תיעוד מבצעי מד"א

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות