צפו: הותר לפרסום: פוענח רצח הקשיש אלן פרנקלין קאי בחודש שעבר בנתניה. מה הפיל את השכן החשוד ברצח?

https://youtu.be/o0vNHfLGlXg
המשטרה הצליחה לפענח את הקצח האכזרי של הקשיש אלן פרנקלין קאי ז"ל בנתניה, לפני כחודש ימים. בחקירה התגבשה תשתית ראייתית כי טריקו ברהנו, שנעצר על ידי משטרת ישראל שעות ספורות לאחר גילוי גופת קאי, פרץ לביתו של הקשיש, שדד אותו, וגרם למותו תוך הפעלת אלימות קשה. מהחקירה עלה כי בתו של המנוח, בת 50 הגיעה ב-27.1, סמוך לשעה 20.15 לבקר את אביה בביתו ברחוב נחום בנתניה. הבת ניסתה לפתוח את דלת הבית, כאשר לפתע הדלת נפתחה בחוזקה מבפנים והחשוד יצא ממנה, הכה את הבת מספר פעמים בפטיש בראשה ונמלט לאחר שלא הצליח לגרור אותה אל תוך הדירה. בתו של המנוח זעקה לעזרה, ואל המקום הוזעקו כוחות משטרה שמצאו את גופת האב בבית ללא רוח חיים ועליו סימני אלימות קשים. אל זירת הרצח הגיעו כוחות משטרה רבים, זיהוי פלילי, יחידות טכנולוגיות ומעבדה ניידת והחקירה הוטלה על יחידה מרכזית במשטרת ישראל. זמן קצר לאחר גילוי הגופה הצליחו חוקרי משטרת ישראל להגיע לבית החשוד המצוי בבניין הסמוך לביתו של המנוח, אולם הוא לא נמצא בבית. השוטרים עיכבו לחקירה את אמו ואחיו של החשוד, ובשעות הבוקר, שעות ספורות לאחר גילוי הגופה, כוח מבצעי של משטרת ישראל זיהה את החשוד בקרבת ביתו ועצר אותו לחקירה.

צוותי זיהוי פלילי של משטרת ישראל עבדו ימים ארוכים בזירת הרצח-ביתו של הקורבן שהיה 'הפוך', עם חפצים רבים הפזורים בו, תכולת ארונות מרוקנת לרצפה, וסימני הצתה במספר מוקדים בבית. בנוסף, נמצאו בדירה ממצאים רבים לרבות כפפות ומיכל תרמוס שהכיל ממצא ביולוגי, והממצאים הועברו לבדיקת מעבדות הזיהוי הפלילי.

חוקרי משטרת ישראל מצאו בביתו של החשוד את תיקו האישי של הקורבן ובו ארנקו של המנוח, כרטיסים השייכים לו, תעודת הזהות של המנוח, הטלפון הנייד שלו וכן מכשיר אלקטרוני לבדיקת רמת סוכר בדם שהיה שייך לקאי.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת ובחקירותיו הוא שמר על זכות השתיקה בשאלות שנגעו לחשדות המיוחסים לו. במהלך החקירה התקבלו תוצאות מעבדות הזיהוי הפלילי שנדגמו בזירה, ובהם נמצא DNA  של החשוד.

היום, עם השלמת גיבוש התשתית הראייתית בתיק הגישה פרקליטות מחוז המרכז הצהרת תובע לפיה במהלך השבוע הבא יוגש כתב אישום של ברהנו.

מעצרו של החשוד הוארך היום ב-5 ימים נוספים.

 

בסרטון: ראש מפלג תשאול בימ"ר מרכז, סגן ניצב זיו שגיב. צילום: דוברות המשטרה

 

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות