טוב מלון שכן קרוב מאח רחוק. דן קיסריה מפנק באהבה

מירי חן, אשת התרבות והנדל"ן, נפצעה במהלך משחק כדורשת בקיסריה, כשרגלה השמאלית גובסה על שני שברים כואבים לתקופה של חודשיים. כשהדבר נודע להנהלת מלון דן קיסריה החליטו שם לדאוג לשכנה היקרה שלהם על הצד הקולינרי והיא לא נשארה חייבת וכתבה פוסט מודההההה... "טוב שכן (מלון) קרוב מאשר אח רחוק.." דן קיסריה הפתעתם אותי בגדול...שבוע ימים אני שוכבת ללא תזוזה בגלל פציעה ברגל במשחק כדורשת.. ומשפחת דן קיסריה דואגת לפנק לפנק לפנק. מודה לכם מעומק ליבי.
מפנקים את השכנה. דן קיסריה. צילום מירי חן

מירי, מפנקים?

שולחים לי אוכל וקינוחים למרות שהתחננתי שלא ישלחו כדי שלא אשמין. לילי גבעולי מנהלת היח"צ במלון ורונית רונן מנכ"לית המלון הן חברות טובות ונשים מדהימות וכיף לי שהן דואגות לי.

ומה עושים כל היום?

אני לא מפונקת, כל היום מגיעים הרבה אנשים לבקר, יש כאן עלייה לרגל של חברים מחיפה ומתל אביב, זה כמו מכה פה. אבל עם כל זה אני ממשיכה לעבוד מהבית, אין מה לעשות, חייבים להמשיך לעבוד.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות