תושייה של בעל דירה ברעננה, אליה ניסו לפרוץ בזמן שהוא ואשתו שהו בה, הביאה ללכידתם על חם של הפורצים תושבי נתניה

ביום 23.7.20 בשעת בוקר התקבל במוקד 100 של המשטרה דיווח על פורצים ברחוב היובל ברעננה. מבדיקה ראשונית של השוטרים התברר כי בעוד בעל הדירה ואשתו נמצאים בדירה, שמעו רעש מכיוון דלת הכניסה לדירה ובעל הדירה הבחין כי סוגר הדלת פתוח בעוד הוא עצמו השאיר אותו סגור.

מחקירת המשטרה עלה כי שני גברים הגיעו לדירה, כשאחד מהם ניגש לדלת הדירה, סובב את המנעול שהיה נעול בדרך שאינה ידועה וניסה לפתוח את הדלת ודחף אותה מספר פעמים ללא הצלחה מאחר שוו הסגירה העליון של הדלת היה סגור. בו בזמן, החשוד הנוסף אבטח את מעשיו של החשוד מחוץ לבניין. בעל הדירה שמע את הרעשים של ניסיונות פתיחת הדלת וניגש לדלת ואחז בה בחוזקה על מנת שהחשוד לא יוכל לפתוח את דלת הדירה. במקביל, בעל הדירה התקשר ודיווח למוקד 100 של המשטרה. החשוד שהיה בסמוך לדלת עזב את המקום, אז פגש בשוטר בכניסה לבניין ונעצר על ידו, כשהשוטר שומע את החשוד מדבר בטלפון עם החשוד הנוסף ואומר לו: "לך מפה". בהמשך, הגיעו למקום שוטר נוסף ופקחית והביאו את החשוד לחקירה בתחנת המשטרה.

חוקרי המשטרה הצליחו לזהות מסרטוני מצלמות דרך של רכב את החשוד שנמלט מהמקום והוא אותר ביום 28.7.20 ונעצר על ידי השוטרים.

מעצרם של החשודים (58, 52 מנתניה) הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בפ"ת. לפני מספר ימים מחלקת תביעות של המשטרה הגישה נגדם כתב אישום בעבירה של התפרצות לדירה. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשודים גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות