חשודים מאבו גוש פרצו לדירה בהוד השרון, כשהם מפרקים את הדלת ממקומה וגונבים יהלומים, תכשיטי יוקרה ואף מנסים לעקור מסכי טלוויזיה

אישום: חשודים מאבו גוש פרצו בכלי פריצה מיוחדים לדירה בהוד השרון וגנבו ממנה רכוש רב ערך, כולל כסף, יהלומים וניסו אף לעקור מסכי טלוויזיה. החשודים נתפסו ונעצרו 

ביום 8.5.20 התקבלה במשטרת ישראל תלונה על פריצה לדירה בבניין מגורים ברח' ישורון בהוד השרון. מבדיקה ראשונית של השוטרים התברר כי מהדירה נגנב רכוש רב ויקר ערך; בשמים, שעון יד יוקרתי, עגילי יהלום, טבעת נישואים ו-1,600 שקל במזומן.

חקירת המשטרה העלתה כי חשוד אחד נכנס דרך דלת הכניסה לבניין כשהוא פותח אותה בכוח. בהמשך, מכניס את החשוד האחר מהכניסה האחורית לבניין, כששניהם מצויידים בתיקים גדולים. החשודים עולים במעלית לקומה החמישית בבניין ופורצים את דלת הדירה לאחר שחיברו כלי הידראולי לדלת ושברו אותה. החשודים גרמו לנזק רב גם למשקוף ולקיר בשווי מוערך של למעלה מ-8,000 שקל. החשודים הפכו בגדים בדירה, ניסו לפרק את הטלוויזיות וזרעו בדירה הרס רב.

ביום 15.5.20 ובמהלך פעילות משטרתית, עוכב רכב לבדיקה. במהלך החיפוש ברכב השוטרים מצאו 2 כלים הידראוליים, לום, בגדים, כובעים, מסיכות פנים, כפפות, 7 צינורות, לוחיות זיהוי חתוכות של רכב ומוט אלומיניום. עוד נמצא ברכב חלק מהרכוש שנגנב מהדירה ובהם גם תיק יוקרתי. ברכב נהגו החשודים והם נעצרו והובאו לחקירה בתחנת המשטרה.

מעצרם של החשודים בן 35 מאבו גוש, הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בפתח תקווה. ביום 22.5.20 החשודים שוחררו בבית המשפט בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית מלא ומוחלט. בדיון שהתקיים בביהמ"ש ביום 8.6.20 הוגשה נגדם הצהרת תובע על ידי מחלקת תביעות והם נעצרו בשנית.

אתמול מחלקת תביעות של המשטרה הגישה נגד החשודים כתב אישום המכיל 2 אישומים בעבירות של התפרצות לדירה, גניבה בצוותא, היזק לרכוש בצוותא והחזקת כלי פריצה. יחד עם כתב האישום הוגשה נגדם גם בקשת מעצר.

 

בצילום: הכלים ההידראולים עמם פרצו את דלתו הבניין והדירה. צילום: דוברות המשטרה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות